Посольство США в Україні

Посольство США в Україні

67.3 / 34
Д 46
Діпаскуале, Д.  
  Барак Обама 44-й Президент Сполучених Штатів [Текст]
/ [Домінік Діпаскуале, Девід Пітс, Келлі Бронк ; укр. пер. І. Прохорович] ; [Держ. департамент США, Від. міжнар. інформ. прогр.]. - [Б. м. : б. в.], [2010]. - 16 с. : фотогр.
  Я брав активну участь у русі протесту проти режиму апартеїду у Південній Африці. Я приєднався до обговорення проблем бідності й медичного обслуговування у нашій країні. Коли я закінчував коледж, мене захопила шалена ідея, ніби я зможу щось змінити, працюючи на низовому рівні.
  Я надсилав листи до всіх відомих мені громадських організацій країни, і одного разу невелика група церков, що діяла у Південному районі Чикаго, запропонувала мені роботу громадського організатора у передмісті, що перебувало у стані глибокої депресії внаслідок закриття металургійного заводу. Моя мати, дідусь і бабуся хотіли, щоб я вступив до юридичної школи. Мої друзі шукали собі роботу на Волл-стріт. Тим часом організація, що найняла мене, платила мені 12 тисяч доларів на рік і виділяла ще дві тисячі на утримання старого пошарпаного автомобіля. І я погодився.
  Тоді у мене не було жодної знайомої людини у Чикаго і я не знав достеменно, що таке громадська робота. Мене завжди надихала історія боротьби за громадянські права і заклик Президента Джона Ф. Кеннеді до служіння своїй країні, однак, опинившись у Південному районі, я не побачив там маршів протесту і не почув палких промов – були лише люди, які боролися за виживання під стінами спорожнілого заводу. Спочатку ми просувалися вперед не надто швидко.
  Я й досі пам'ятаю одну з наших перших зустрічей з лідерами місцевої громади, яку ми організували, щоб порушити питання боротьби зі злочинністю. Ми довго чекали, поки люди наважаться заговорити, і нарешті група людей старшого віку увійшла до зали. Вони сіли. І тут невисока на зріст жінка підняла руку і спитала: "Так це тут грають у лото бінго?"
  Було нелегко, але зрештою нам вдалося досягти успіху. День за днем, квартал за кварталом ми згуртовували громаду, реєстрували нових виборців, запроваджували шкільні програми позакласної роботи, працевлаштовували мешканців району і допомагали їм жити з певною мірою почуття власної гідності.
  Водночас я почав розуміти, що не просто допомагаю іншим людям. Займаючись громадською діяльністю, я знайшов спільноту, яка прийняла мене, я відчув себе справжнім громадянином, обрав той напрям, якого довго шукав. Завдяки громадській роботі я відкрив для себе спосіб вписати неймовірну історію мого життя у широкий контекст історії Америки.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано дві книги.
67.3 / 34И
П 71
  Президент Барак Обама. Від першої особи [Текст] : [вибрані промови] / [Держ. департамент США, Бюро міжнар. інформ прогр. ; голов. ред. М. Д. Фрідман ; пер. на укр. Я. Пилинський]. - [Б. м. : б. в.], [2010]. - 98, [1] с. : іл.
  Коли у лютому 2007 року Барак Обама оприлюднив своє бажання балотуватися на посаду Президента Сполучених Штатів, він процитував 16-го Президента США Авраама Лінкольна, який говорив: "Слова мають силу". Протягом наступних двох років Обама довів слушність цієї тези Лінкольна. Незалежно від того, чи звертався він до людей у рідному місті Лінкольна, Спрінгфілді (Іллінойс), чи у Берліні – в Німеччині, молодий сенатор, як і його великі попередники – Рональд Рейган, Джон Ф. Кеннеді та інші визначні американці, зустрічав повагу, захоплення і відданість своїх співвітчизників.
   Пропонована збірка – це спроба передати слова Президента Обами читачам в усьому світі. У цій книжці вміщено повний текст інавгураційної промови 44-го Президента США. Крім того, ви знайдете тут і уривки з восьми найважливіших промов май­бутнього Президента, проголошених під час виборчої кампанії. Ми сподіваємося, що хоча сама книжка і невелика за обсягом, проте, як переконаються читачі, вона репрезентує надзвичайно широке бачення проблем, що постали перед Америкою і світом.
26.890(7) / 91(И)
Б 64
Бірдсалл, С. С.
  Географія США. Американські краєвиди [Текст]
/ С. С. Бірдсалл, Д. Флорін ; [пер. з англ. Липинського Я.]. - [Б. м. : б. в.], 1992. - 208 с. : іл.
  Це видання є скороченим варіантом монографії "Природні ландшафти різних регіонів Сполучених Штатів та Канади". Четверте видання. Стефен С. Бірдсалл та Джон Флорін. Авторське право 1992 р. належить корпорації "Джон Віллі та сини". Всі права застережено. Скорочення тексту та переклад дозволено з видання, виконаного англійською мовою корпорацією "Джон Віллі та сини".

  На обкладинці: (Зліва направо)

  Міст "Золоті ворота" при в’їзді до Сан-Франциско, Каліфорнія; Долина пам'ятників у північній Арізоні; маяк на узбережжі у штаті Мен.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється