СТАШКІВ Богдан Іванович

СТАШКІВ Богдан Іванович

349
С 78
Сташків, Богдан Іванович.
  Право соціального забезпечення. Особлива частина [Текст] : навч. посіб. / Б. І. Сташків. – Чернігів : Десна, 2018. – 1088 с. : табл.

 

  На підставі досягнень сучасної української правової науки і діючих нормативних актів у соціальній сфері в навчальному посібнику розкривається зміст Особливої частини права соціального забезпечення, зокрема, таких її підгалузей права, як пенсійне право, право соціальної допомоги та право соціального обслуговування. Значну увагу приділено правовому регулюванню надання соціальних допомог і послуг застрахованим особам за такими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування: у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності; від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності; на випадок безробіття.
  Розраховано на студентів, аспірантів, докторантів та науково-педагогічних працівників юридичних вузів, юристів, практичних працівників кадрових служб і органів соціального забезпечення, читачів, які цікавляться правовими питаннями соціального забезпечення громадян.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється