ЛЕУС Віталій Миколайович

ЛЕУС Віталій Миколайович

   

  Радомир Мірошник, повернувшись додому з далекого розпеченого Афганістану, будував райдужні плани: закінчити вуз, одружитися, мати житло і власну родину. Та, на превеликий жаль, цим мріям не судилося здійснитися. Під час роботи у студентському будівельному загоні зазнав тяжкої травми. Після тривалого лікування залишився в інвалідному візку. Опинився віч-на-віч із жорстокою немилосердною дійсністю. Прийшла певність: крім рідних – підтримки ніякої. Для держави – він баласт. Уперше зіткнувся з чиновниками та бюрократами. Допомоги чекати ні від кого. З неправдою вирішив боротися самотужки. Як розгорталися подальші події, читачі дізнаються з повісті українського письменника, лауреата Всеукраїнського творчого конкурсу імені Ярослава Мудрого Віталія Леуса "Терорист".
  Про дівчат легкої поведінки, які поїхали за кордон у пошуках багатства, а повернулися додому духовно спустошеними і з порожніми гаманцями, розповідає повість "Жриці кохання".
  До нової книги увійшли оповідання, котрі розповідають про нелегкі будні вже знайомого читачам за попередніми творами інспектора карного розшуку капітана міліції Богдана Стоколоса. Усі збіги
з реальними людьми та подіями є випадковими.
  Для широкого кола читачів.

Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірники книги.

   

  Основною метою чернігівського підприємства "Зеленбуд" є утримання та ремонт об’єктів зеленого господарства міста, отримання на цій основі прибутків в інтересах Власника (Чернігівської міської ради) та трудового колективу. Підприємство обслуговує зелені насадження загального користування – 490 га, крім того насадження вздовж вулиць 100 га, газонів – 183 га, квітників – 1 га та кущів – 7. Комплекс робіт дуже широкий і здебільшого виконується вручну та із застосуванням механізації. Над вирішенням багатьох проблем в "Зеленбуді" працює адміністративно-управлінський персонал, дільниці захисту рослин та зеленого будівництва, виробнича дільниця. Про здобутки та проблеми, про успіхи та невирішені завдання йде мова у науково-популярному виданні "Зелені легені" Чернігова.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється