ВЕЧЕРСЬКИЙ Віктор Васильович

ВЕЧЕРСЬКИЙ Віктор Васильович

85.113(4УКР) / 72С
В 39
Вечерський, Віктор Васильович.
  Фортеці й замки України [Текст]
/ Вечерський В. В. ; Держ. служба з питань нац. культур. спадщини, НДІ пам'яткоохорон. дослідж. – Київ ; Чернігів : Деснянська правда, 2011. – 663 с. : фот. – Бібліогр.: с. 629–646 та в кінці ст.

  Це наукове видання присвячене фортецям і замкам України ХІ–ХІХ ст. Розповідається про 127 найвизначніших оборонних комплексів. Матеріал згруповано за історико-географічним принципом, але з урахуванням сучасного адміністративно-територіального устрою держави. Спочатку показані фортеці Середньої Наддніпрянщини й Північного Лівобережжя (Київ, Київська, Полтавська, Черкаська, Чернігівська, Сумська області), Слобожанщини (Харківська й Донецька області), далі – фортеці й замки історичного Поділля (Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська області), потім – Волині (Волинська, Рівненська області), після того – Галичини, Закарпаття й Буковини (Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська й Чернівецька області) і, насамкінець – Півдня України (Дніпропетровська, Кіровоградська, Одеська області) та Криму. Видання показує загальні риси та особливості оборонної архітектури України та її регіонів. Визначено місце і роль спадщини фортифікаційної архітектури в структурі сучасних населених місць України.
  Книжка розрахована на підготовленого читача (архітектора, урбаніста, мистецтвознавця, культуролога, історика), але може бути корисною і для аматора, який цікавиться історією архітектури України, а також для фахівців туристичної сфери.
 

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється