ЗАЙЧЕНКО Іван Васильович

ЗАЙЧЕНКО Іван Васильович

   
  Посібник розрахований для студентів спеціальності "Педагогіка вищої школи" як денної, так і заочної форм навчання. Корисний буде викладачам і студентам гуманітарних вищих навчальних закладів, широкому загалу освітян.
   
  В монографії розкривається історія розвитку освіти, школи і педагогічної думки в Україні у XIX – на початку XX ст. Монографія адресується студентам і магістрантам, слухачам курсів післядипломної педагогічної освіти, системи дистанційного навчання, аспірантам у галузі загальної педагогіки та історії педагогіки, вчителям, всім, хто цікавиться проблемами національної освіти, школи й педагогічної думки України.
   
  Зміст посібника відображає навчальну програму дисципліни "Теорія і методика професійного навчання" і спрямований на забезпечення модернізації навчально-методичної підготовки магістрентів спеціальності 8.18010021 "Педагогіка вищої школи".
  Посібник буде корисний студентам спеціальності 7.01010401 "Професійне навчання" та інших спеціальностей, викладачам вищих навчальних закладів.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється