ГО "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПРЕСИ"

ГО "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПРЕСИ"

57.1 / 618Г
Ф24
    Фармацевтична опіка при використанні засобів контрацепції [Текст] : навч. посіб. для провізорів-інтернів і провізорів-слухачів закл. (ф-тів) післідиплом. освіти / [Ю. П. Вдовиченко та ін.]. - Київ : Книга плюс, 2010. - 175 с. : іл., табл. - Бібліогр.: с. 153-172.

  Навчальний посібник ґрунтується на найновіших даних у галузі репродуктивного здоров'я та планування сім'ї. Викладено базові питання клінічної фармакології засобів контрацепції та медичні критерії прийнятності для кожного методу контрацепції. Розглянуті питання надання фармацевтичної опіки під час відпуску засобів контрацепції, при їх ви­користанні та при виникненні побічних ефектів. Посібник містить сучасну інформацію щодо використання засобів контрацепції на основі доказової медицини, міжнародного та вітчизняного досвіду.
  Навчальний посібник призначений для інтернів, студентів фармацевтичних і медичних вищих навчальних закладів, слухачів закладів (факультетів) післядипломної освіти спеціалістів фармації та медицини, а також працівників практичної фармації та медицини.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано чотири книги.

76.12 / 002
Т 66
  Третій національний конкурс на кращі журналістські розслідування з проблем корупції в Україні, оприлюднені у національних та регіональних ЗМІ [Текст] : зб. робіт переможців конкурсу "Журналістські розслідування з проблем корупції", оприлюд. в період з 1 листоп. 2008 року по 30 жовт. 2009 року. - Київ : [б. в.], 2009. - 140 с. : фот + 1 CD. - Проект "Гідна Україна".

  Шановні друзі!

  Перед вами збірка робіт – переможців третього національного конкурсу на краще журналістське розслідування з питань корупції. Роботи, представлені у цій збірці, стосуються дуже важливих питань життя України. Це і питання природних надр та їх розкрадання, питання про порушення закону у здравницях Криму й оплати населенням житлово-комунальних послуг, ефективності використання коштів місцевого бюджету і незаконні операції з землею, неправомірні забудови і використання власності громади, незаконне отримання вчених звань високопосадовцями і недотримання авторських прав. Прикро, але перелік цих питань можна продовжувати безкінечно. І важливість цих питань не змінюється від зміни вказаного у розслідуваннях регіону. На превеликий жаль, корупція поширена у всіх регіонах України і відмінність між: регіонами складає лише рівень оприлюдненості тих чи інших корупційних фактів. А публічність і доступ до інформації великою мірою залежить від журналістів, їх бажання докопатись до істини і можливості опублікувати розслідувані факти. Для цього журналісти повинні володіти навиками проведення розслідувань, уміти не лише знаходити факти, але і правильно їх використовувати, щоб самим не потрапити під розслідування. Але розслідування не робиться лише заради розслідування, а для того, щоб відповідні органи прийняли належні рішення.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано дві книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється