БУТКО Сергій Володимирович

БУТКО Сергій Володимирович

355.4(477)
П 47
Позняк-Хоменко, Наталка.
  Волонтери: сила небайдужих [Текст]
/ Наталка Позняк-Хоменко ; Укр. ін-т нац. пам'яті. – Київ ; Тернопіль : Джура, 2020. – 355, [4] с. : фот.

  Нова книга Українського інституту національної пам'яті повертає нас у ті часи, коли волонтери, без перебільшення, рятували армію і нашу країну. До книги увійшло 28 історій, розказаних від першої особи, які репрезентують різні аспекти волонтерської діяльності: підтримка армії, допомога пораненим, підтримка населення, яке стало заручником цієї війни.
  Книга "Волонтери: сила небайдужих" стала продовженням серії, розпочатої книгами "Дівчата зрізають коси" та "Капелани. На службі Богу й Україні".

94(477)
Н 28
  Нариси з історії освоєння Південної України ХV–XVIII ст. [Текст] : колективна монографія / [кол. авт.: П. Бойко та ін.] ; Укр. ін-т нац. пам'яті. – Київ : К. І. С., 2020. – 285, [2] с. : іл.

  Колективна монографія присвячена історії Південної України XV–XVIII ст. У книзі висвітлюються різні аспекти історії поселень регіону в цей період та механізми символічного присвоєння простору, які використовувала Російська імперія.Колективна монографія присвячена історії Південної України XV–XVIII ст. У книзі висвітлюються різні аспекти історії поселень регіону в цей період та механізми символічного присвоєння простору, які використовувала Російська імперія.

94(477)
Р 32
Рева, Ірина.
  Воїни Дніпра: цінності, мотивації, смисли [Текст]
/ Ірина Рева ; Укр. ін-т нац. пам'яті [та ін.]. – Київ : К. І. С., 2020. – 357 с. : фот.

  Книга містить спогади одинадцяти дніпрян, учасників російсько-української війни на Донбасі, які служили у складі Збройних сил України та добровольчих підрозділів у 2014–2015 pp. Це транскрибовані аудіозаписи напівструктурованих проблемних інтерв'ю, записаних у 2017 році, в яких ідеться про будні військової служби, цінності та життєві засади бійців. Розповіді доповнені фотографіями з особистих архівів героїв книги.
  Для всіх, хто цікавиться історією російсько-української війни на Донбасі.

94(477)
Д 23
  2014: початок російсько-української війни [Текст] / Укр. ін-т нац. пам'яті ; [над проектом процювали: В. М. В'ятрович та ін.]. – [Б. м. : б. в.], [2019]. – 41 с. : іл.

  У виданні висвітлено історичний контекст російсько-української війни, її передумови, особливості й основні події, що сталися упродовж лютого–вересня 2014 року. Наведено факти про Південь і Схід України як мішені російської агресії. Стисло передано суть нормативно-правових актів України стосовно збройної агресії РФ та міжнародних правових актів, ухвалених у відповідь на російську агресію проти України. Подано словник термінів, що стосуються російсько-української війни, а також роз'яснення з правильного вживання окремих формулювань. Окремий розділ присвячений декомунізації – перейменуванню районів і населених пунктів Донецької та Луганської областей, а також АР Крим. А насамкінець подано анотації до видань Українського інституту національної пам'яті про російсько-українську війну з QR-кодами.

94(477)
А 72
  Антибольшевицький Бльок Народів [Текст] : зб. док. 1941–1956 рр. – Репр. відтворення вид. 1956 р. – [Б. м.] : Вид. Закордон. Частин Орг. Укр. Націоналістів, 1956. – 357, [6] с. – (Бібліотека українського підпільника ; ч.4).

  Закордонні Частини Організації Українських Націоналістів видають "БІБЛІОТЕКУ УКРАЇНСЬКОГО ПІДПІЛЬНИКА" для користування українського революційно-визвольного підпілля в Україні.
  Дохід з продажі книжок "Бібліотеки Українського Підпільника" за кордоном призначений на фінансування видань, потрібних в Краю.

  Репринтне видання. Збірка документів 1941–1956 рр.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

355.1(477)
Б 61
  Біла книга 2019-2020. Збройні Сили України. Держспецтрансслужба [Текст] / М-во оборони України ; [голова робочої групи І. Руснак]. - Київ : Мишалов Д. В., 2021. - 195 с. : іл.

  Інформаційний бюлетень “Біла книга” видається відповідно до Закону України “Про національну безпеку України” з метою систематичного інформування суспільства про діяльність Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту, стан виконання заходів розвитку, забезпечення обґрунтованості рішень органів військового управління з питань національної безпеки у воєнній сфері, сферах оборони і військового будівництва.
  П'ятнадцяте видання інформаційного бюлетеня присвячене питанням результатів реформування Збройних Сил України і Державної спеціальної служби транспорту та їх досягненням у цьому напрямку роботи. У виданні також висвітлюються поточний стан Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту, а також основні завдання і головні напрямки їх розвитку.
  Матеріали бюлетеня призначені для цивільних і військових фахівців у галузі військового будівництва, оборонної політики та політики безпеки, журналістів, викладачів і студентів профільних вузів та факультетів, а також усіх, хто цікавиться станом і розвитком Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється