ГИРИЧ Ярослав

ГИРИЧ Ярослав

   

  Навчальне виданая містить методичні рекомендації, вказівки, настанови та вимоги щодо підготовки й організації процесу написання та подайьішого захисту курсових робіт. Автором проаналізовано досвід попередніх років, визначено типові помилки, наведено приклади оформлення структурних частин курсової роботи.
  Посібник розрахований на студентів історичних спеціальностей усіх форм навчання, керівників курсових робіт і членів комісій.

   

  Навчальне видання містить методичні вказівки, настанови та вимоги щодо організації процесу тестування студентів під час вивченнядисципліни "Історія слов'янських народів". Метою цієї роботи є допомога студентові самостійно та системно підготуватися до тестових випробувань та альтернативних форм контролю індивідуальної роботи.
  Посібник розрахований на студентів І-ІІІ курсу історичних спеціальностей різних форм навчання, викладачів, науковців та усіх, хто цікавиться минулим і сьогоденням Центрально-Східної Європи.

   

  Довідник містить актуальні відомості, які характеризують політико-географічний та соціально-культурний стан слов'янських країн у 2013 році. Інформація грунтується на широкому масиві статистичних матеріалів, які для зручності об'єднані в таблиці.
  Видання розраховане на викладачів, науковців, студентів, журналістів, туристів, політологів та всіх інших, хто цікавиться історією й сучасністю слов'янських народів. Його мета – показати місце України у слов'янському світі і слов'ян в Україні та їх взаємозв'язок.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється