КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА Бізнес Школа

КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА Бізнес Школа

83.3(4УКР)
К 38
  Київський Атеней. Мистецький Київ XVII – XVIII століть [Текст] : проза, поезія, архітектура, малярство, графіка / [Києво-Могилян. бізнес шк. ; вступ. ст., упоряд. В. Шевчука]. – Київ : Родовід, 2015. – 669, [1] с. : іл. – Бібліогр. в тексті.

  "Київський атеней. Мистецький Київ XVII-XVIII століть" – видавничий проект kmbs/родовід, приурочений до 400-ліття Києво-Могилянської академії.
  Книга підтведжує самобутність української культури, розкриває її силу та глибину. У ній представлено творчість київських письменників, живописців, графіків та будівничих 17-18 століть – свідчення, що Київ був одним із визначних мистецьких центрів Європи.
  Книга "Київський атеней" є результатом багаторічної праці письменника й історика Валерія Шевчука та мистецтвознавця Юрія Іванченка. Майже двадцять років книга зберігалась лише у рукописах, але цього жовтня за ініціативи Києво-Могилянської бізнес-школи, сприяння "Діамантбанку" та видавництва РОДОВІД книга буде представлена світу.
  В'ячеслав Брюховецький, почесний Президент Могилянки, що був учасником презентації, назвав книжку найбільшим та найвагомішим подарунком до 400-річчя Академії.
  Словом "атеней" у Давній Греції називали літературні та мистецькі зібрання і товариства, зокрема при учбових закладах. Поняття "Київський атеней" виникло в гурті поетів і вчених, що його зібрав біля себе Петро Могила, тому його ще називали "Києво-Могилянським Атенеєм".

140.8
Щ 29

  Ще (цінності, ідентичність, мислення, воля...) [Текст] : наук.-навч. посіб. Вип. 2 / [І. Бекешкіна та ін.] ; Києво-Могилян. бізнес шк. [KMBS], Нац. ун-т "Києво-Могилян. акад.". - Київ : Дух і Літера, 2020. - 543 с. : рис., фот.

  Збірник "ЩЕ" вміщує живі дискусії і розмисли відомих українських і зарубіжних мислителів та управлінців, які відбулися у рамках освітньої програми Presidents' MBA Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs] у 2018–2019 pp. Це динамічні авторські розмисли, рефлексії і спостереження щодо найважливіших соціальних, економічних, політичних та філософських явищ української дійсності на тлі відповідних європейських і світових процесів. Книжка переконливо свідчить, чому гуманітарна складова є обов'язковим елементом управлінських програм kmbs і яким чином управлінець може поглибити своє розуміння гуманітарних аспектів нашої сучасності. Опубліковані тут тексти точно відповідають темам, які порушувалися на заняттях і, зібрані в книжку, є науково-навчальним посібником в освоєнні філософської, загалом гуманітарної проблематики в масштабах, визначених навчальними планами kmbs.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється