ВОЙТОК Григорій Андрійович

ВОЙТОК Григорій Андрійович

84(4УКР)
В 65
Войток, Григорій Андрійович .
  Безбатченки [Текст] : [роман] / Григорій Войток ; [авт. передм. Д. Головко]. – Чернігів : Десна, 2016. – 351 с.

  Після перемоги над фашистськими загарбниками в українських селах жило багато одиноких матерів: солдатських вдів, покриток, дружин репресованих сталінщиною чоловіків. В страшних злиднях і нелюдській праці піднімали вони на ноги своїх безбатченків. Та чи не найтяжче їм було терпіти і долати знущання від тих представників "народної" влади, яких поет-шістдесятник Василь Симоненко назвав байстрюками катів останніх. В романі показано, як бідні матеріально, але багаті душею люди вибудовують собі кращу долю, ніж їхні мучителі – багаті матеріально, але з дешевою звірячою душею.

84(4УКР)
Я 47
Яковишин, Леонід Григорович.
  З нестихаючим сердечним щемом [Текст] : статті, інтерв'ю / Леонід Яковишин ; [ред.-упоряд. Г. А. Войток]. – Чернігів : Десна Поліграф, 2016. – 295, [32] с. : фот.

  Згадаймо слово великого Івана Франка: "Мій патріотизм – се не сентимент, не національна гордість, то тяжке ярмо". Втім і для такого "ярма" філософ Альберт Ейнштейн написав уточнення: "Бажай не того, щоб добитися успіху, а того, щоб твоє життя мало сенс". Шлях до "сенсу життя" показав древній математик і філософ Піфагор: "Уранці, коли пробуджуєшся, спитай себе: "Що я маю зробити?". Увечері, перш ніж заснути, – "Що я зробив?". Стосовно громадської позиції "І чути не чув, і бачить не бачив, але й мовчати не збираюся" є такі слова українського класика-байкаря Леоніда Глібова: "Нічого ослові дорікати... Лучче б розуму спитати у того, хто його найняв".
  Як втілюються на практиці в українському суспільстві такі та інші повчання й застереження великих – читайте в публікаціях даної збірки.

65.9(4УКР)32 / 33С5(С2)
Т 50
  ТОВ "Земля і воля" – Академія українського сільськогосподарського виробництва [Текст] = Zemlya i volya llp - the academy of ukrainian agricultural production / [авт. видавн. проекту Г. Войток]. – [Б. м. : Домінант, [2011]. – 44, [1] с. : кольор. фот. – Укр., англ.

  Назва господарства співзвучна з назвою народницької організації XIX століття, яка вважала сільські общини осередками соціалізму і мала на меті підняти їх на масове повстання для повалення самодержавства, після чого спрямувати державу на шлях некапіталістичного соціально-економічного розвитку. У 1881 році таємне братство "Земля і воля" припинило своє існування, залишивши нездійснені мрії наступним поколінням.
  У першому скликанні Верховної Ради (1990–94 pp.) так називалася і депутатська група, яку очолював народний депутат Леонід Яковишин. До перспективного господарства попросилися 13 розвалених, злочинно реформованих колгоспів. Вони згодом стали виробничими підрозділами – люди в селах отримали роботу.
  Численні делегації, що приїздять у Бобровицю, називають товариство "Земля і воля" брендом області, Академією українського сучасного сільськогосподарського виробництва.

4 / 63(09)
В 65
Войток, Григорій Андрійович.
  Тернистий шлях благородної справи [Текст] : нариси історії рідного краю / Г. А. Войток. – Київ : Омега-Л, 2012. – 383, [17] с. : фот.

  Нариси історії рідного краю: з історії Бобровицького (Майнівського) технікуму.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється