САВЧИН Ярослав Дмитрович

САВЧИН Ярослав Дмитрович

  У своїй новій книзі поезій сучасний український поет з Прикарпаття продовжує розвивати образотворення метафоричної концепції смислово-настроєвого і пластичного світу, означене в попередніх збірках. Дозованою ірраціональністю в його віршах керує логіка задуму, яка організуюче впорядковує внутрішню і зовнішню форми. Смислова ж інтонація шукає власного самовияву між класичністю і модерном. До книжки увійшли нові поезії та вибране з попередніх збірок.
  У віршах нової книги сучасного українського поета з Прикарпаття – відтворення світу у русі внутрішніх почуттів, дотик вразливими фібрами душі до істини: часом лірично-тремткої, часом ранимої, часом жорстокої.
  Гранична простота і лаконізм форми, психологічно-афористична тонкість образотворення означують авторську філософію миттєвості і вічності – на шляху пошуків духовної гармонії.
  Нова книжка сучасного українського поета з Прикарпаття Ярослава Савчина "Знаки сонця" – це лірична сповідь автора перед читачем, своїм краєм і Україною. Одвічні людські цінності, пошана минулого і доля майбутнього складають колористичну і багатовідтінкову палітру нації, кольорами якої кожен з українців творить свої картини утвердження на сокровенному полотні вічності. Ці відчуття автор передає власним метафоричним і настроєво-змістовним образотворенням, виражаючи логіку задуму пластичною цілісністю форми і змісту та утвердженням свого почерку у розмаїтому літературному світі.
  Для широкого кола читачів.
  В новій збірці віршів поет з Івано-Франківщини звертається до витоків нашої пам'яті і непорушних основ висоти національного духу, пов'язуючи їх з суперечностями сучасності. Моральному зубожінню й догідливій меркантильності протиставляється внутрішня сила благородства й небайдужості. Проникливістю поетичних образів наповнена інтимна та пейзажна лірика.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється