АСАДЧЕВ Олександр Іванович

АСАДЧЕВ Олександр Іванович

63.3(4УКР)6 / 9(С2)
К 53
  Книга Пам'яті селища Радуль Ріпкинського району Чернігівської області [Текст] / авт., упоряд. О. Асадчев. – Ніжин : Лисенко М. М., 2016. – 289 с. : іл.
 

  Книга присвячується світлій пам'яті земляків-радульців, які загинули під час Першої світової війни 1914–1918 років, Другої світової війни 1941–1945 років та при виконанні інтернаціонального обов'язку в локальних військових конфліктах XX століття, участь у яких, за межами СРСР, брали підрозділи Червоної та Радянської армії. Вона адресована їхнім нащадкам та всім тим, у кого небайдужа душа, у кого щемить і стискається серце від спомину про наше криваве минуле, про тяжку долю захисників Вітчизни, які без вагань віддали своє життя заради нашої щасливої долі. Чи виправдали ми їхні сподівання? Адже й досі залишаються в тіні історії напівзабутими тисячі імен воїнів-героїв, які загинули на полі бою чи й дотепер вважаються зниклими безвісти. Кожен з воїнів, який зник безвісти, гідний того щоб його знайшли, ідентифікували та поховали з почестями.
  У Книзі Пам'яті наведено досить скупі персональні дані наших полеглих земляків. Проте ці рядки – то їхнє життя, яке перервалося на злеті. Ми маємо назавжди закарбувати в пам'яті їхні імена, адже вони здійснили безсмертний подвиг, самовіддано слугуючи Вітчизні і захищаючи рідну землю. Вони перемогли, сплативши найдорожчу ціну. І за це їм вічна, світла пам'ять, пошана і слава!

Книга містить дарчий напис
"Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка"

28.04.2021
Автор-упорядник підпис

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється