ШАПОВАЛ Леся

ШАПОВАЛ Леся

  Пропонована книжка містить адаптований виклад унікального курсу з самоосвіти та розвитку особистості, автором якого є педагог-просвітитель, філософ, який у своїй роботі використовує близько 100 мов, музикант, художник, поет і письменник Валерій Олександрович Курінський. Лекції з "ПостПсихо-логічної Автодидактики" були прочитані ним у Київському державному університеті 1991 року і від часу свого першого виходу у світ (1994 р.) були неодноразово перевидані. Ця книжка-бестселер – перша в світі монографія із самоосвіти. "Філософію та морфологію руху", що її автор запропонував у якості базису для оволодіння будь-якими навичками в різноманітних сферах діяльності, широко використовують в усьому світі.
  Ця робота стане чудовим порадником для кожного, хто прагне долучитися до світової культури, навчитися такої організації життя, котра допомагає наповнювати його духовним змістом, а також сприяє його сталості та подовженню. Особливо вона прислужиться тим, хто мріє вивчити кілька іноземних мов, чигати в оригіналі літературні шедеври європейського мистецтва та підготуватися до опанування східних мов.
  Наступною працею для поглибленого знайомства з постпсихологією є друга частина "ПостПсихологічної Автодидактики".

Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано три примірники книги. 

 

  Це видання є зібранням сонетів та афоризмів, написаних Валерієм Олександровичем Курінським протягом 2005 року, а також – деяких з раніше не опублікованих творів. Валерій Олександрович пішов від нас 2015 року і не встиг власноруч взяти участь у підготовці цього зібрання, отже було прийнято рішення утриматися від втручання в авторський задум поета, і запропоновано ознайомитися з текстами в тій редакції, яка має місце у набраних ним рукописах українською і російською та в англійському варіанті (з деякими правками). Сонети писалися як щоденник, тому читач має змогу пережити разом з автором сумні та веселі повсякденні моменти. Такий принцип написання є підтвердженням одного з правил Постпсихологічної Автодидактики – про необхідність постійних занять задля вдосконалення навичок.
  Книга є третьою поетичною збіркою у серії посмертних публікацій автора, створених протягом декількох десятків років (проза, поезії, афоризми, репродукції картин), що дасть змогу послідовникам та шанувальникам його наукових досліджень і творчості ще раз доторкнутися до живої криниці думок й автодидактичних відкриттів на шляху до самопізнання.
  В цій збірці, на відміну від попередніх, є великий фрагмент сонетів, які були набрані нами з рукописного зошиту. Оскільки наше прочитання може відрізнятись від авторського, надаємо читачеві відскановані оригінали рукописів.

  Це видання є зібранням сонетів та афоризмів, написаних Валерієм Олександровичем Курінським протягом 2004 року, а також – деяких з раніше не опублікованих творів. Валерій Олександрович пішов від нас 2015 року і не встиг власноруч взяти участь у підготовці цього зібрання, тому було прийнято рішення утриматися від втручання в авторський задум поета, і запропоновано ознайомитися з текстами в тій редакції, яка має місце у рукописах, з мінімальними правками. Сонети писалися як щоденник, тому читач має змогу пережити разом з автором сумні та веселі повсякденні моменти. Такий принцип написання є підтвердженням одного з правил Постпсихологічної Автодидактики – про необхідність постійних занять задля вдосконалення навичок. Деякі твори мають англомовний авторський варіант.
  Збірка продовжує серію публікацій запланованого до друку доробку автора, створеного протягом декількох десятків років (проза, поезії, афоризми, репродукції картин), що дасть змогу послідовникам та шанувальникам його наукових досліджень і творчості ще раз доторкнутися до живої криниці думок й автодидактичних відкриттів на шляху до самопізнання.

Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано три примірники книги. 

  Це видання є зібранням афоризмів та сонетів, написаних Валерієм Олександровичем Курінським протягом 2003 року, а також – деяких з раніше не опублікованих творів. Валерій Олександрович пішов від нас 2015 року і не встиг власноруч взяти участь у підготовці цього зібрання, тому було прийнято рішення утриматися від втручання в авторський задум поета, і запропоновано ознайомитися з текстами в тій редакції, яка має місце у рукописах. Сонети писалися як щоденник, тому читач має змогу пережити разом з автором сумні та веселі повсякденні моменти. Такий принцип написання є підтвердженням одного з правил Постпсихологічної Автодидактики –про необхідність постійних занять задля вдосконалення навичок. Майже всі твори мають англомовний авторський варіант.
  Збірка відкриває серію публікацій запланованого до друку доробку автора, створеного протягом декількох десятків років (проза, сонети, афоризми, репродукції картин), що дасть змогу послідовникам та шанувальникам його наукових досліджень і творчості ще раз доторкнутися до живої криниці думок й автодидактичних відкриттів на шляху до самопізнання.

  Пропонована книжка знайомить із унікальною та всесвітньо відомою методикою самонавчання, яку застосовують сьогодні люди різноманітних професій та покликань у безлічі галузей. Серед сфер її активного використання – лінгвістика, філософія, точні науки, спорт, оздоровлення, художня та літературна творчість, танець, живопис, спів, музика та інші мистецтва.
  Систему під назвою ПостПсихологічна Автодидактика понад 20 років тому розробив Валерій Курінський – український філософ, академік, педагог-просвітитель, композитор і виконавець музичних творів, художник і письменник, учений, який використовує в роботі більш ніж 100 іноземних мов. Запропонована ним нова, сперта на модерний науковий ґрунт філософія руху та навичкового розвитку дозволила тисячам людей вільно читати в оригіналі шедеври світової літератури та говорити без акценту багатьма іноземними мовами, почуватися належними сучасній глобальній культурі та знайти своє унікальне призначення, відкрити багаті можливості власної "біології" та духовності.
  Видання упорядковане на основі лекцій, які В.О. Курінський прочитав 1991 року у Львові, і становить першу з двох частин курсу постпсихологічної автодидактики. Тут містяться також сучасні (2004-2005 років) авторські репліки, уривки з інтерв'ю, автобіографічні вставки, що доповнюють і поглиблюють основний текст книжки. 

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється