Журнал "ВІЙСЬКО УКРАЇНИ"

Журнал "ВІЙСЬКО УКРАЇНИ"

   

  Держслужбовці, робітники, вантажники, учителі, фермери... Усі вони різні. І, можливо, ніколи б не зустрілися в цьому житті, не одягли б однострій, не спали б в одному бліндажі, не їли б з одного казанка, не стали б побратимами, якщо б не поклик Батьківщини, над якою нависла біда. Вони залишили свої сім'ї та справи. Вони єдині у своєму прагненні захистити Україну, а значить – мобілізовані бути сильними, мобілізовані бути патріотами, мобілізовані бути героями...

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірники книги.

   

  Ризикуючи життям щомиті, вони боронять Україну, жінок, дітей, стариків і вважають це своїм святим обов'язком. Вони мають те, чого не купиш у російських військторгах, – патріотизм і хоробрість.
  Усіх їх, оборонців української землі, різних за віком, політичними уподобаннями, професіями та соціальним станом, об'єднала любов до Батьківщини.
  Сьогодні деякі з них лікують свої рани, але навіть страшний біль і неймовірна туга за домівкою не вплинули на їхнє прагнення повернутися до бойових побратимів, аби продовжити важливу справу. Про відважних і завзятих чоловіків – наша розповідь.  

 Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірники книги.

 

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється