ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ національний технічний університет імені Івана Пулюя

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ національний технічний університет імені Івана Пулюя

34.61 / 6П4.1
Я 82
Ясній, Петро Володимирович.
  Ролики МБЛЗ: деградація і тріщиностійкість матеріалів [Текст] : [монографія] / П. В. Ясній, П. О. Марущак. – Тернопіль : Джура, 2009. – 231 с. : рис.

  У монографії, з позицій механіки руйнування, розглянуто питання впливу експлуатаційних факторів (температури, частоти навантажування) на вичерпування пластичності, деградацію структури та тріщиностійкість конструкційних матеріалів роликів машин безперервного лиття заготовок (МБЛЗ). Описано методи контролю стану поверхні, пошкодженої сіткою тріщин термічної втоми.
  Проаналізовано мікромеханізми руйнування матеріалів за нормальних і високих температур при статичному та циклічному навантаженнях.
  Оцінено ударну в'язкість руйнування ряду матеріалів роликів з наплавленим захисним шаром, запропоновано методику порівняльного оцінювання властивостей матеріалів.
  Для наукових та інженерно-технічних працівників, які займаються оцінюванням довговічності та залишкового ресурсу роликів МБЛЗ. Буде корисною викладачам, аспірантам і студентам, які спеціалізуються в галузі механіки руйнування конструкційних матеріалів, матеріалознавства та зварювання.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється