КИЯК Володимир Григорович

КИЯК Володимир Григорович

63.3(4НІМ) / 9И
К 46
Кияк, Володимир.
  На рідній і не своїй землі. Осип Барецький [Текст] : біогр. повість / Володимир Кияк. – Львів : ЗУКЦ, 2016. – 118, [1] с. : фот. – Бібліогр.: с. 118.

  Це розповідь про життя і діяльність Осипа Барецького – українського патріота, що був змушений емігрувати, однак є прикладом служіння національній справі. Його життєвий шлях – це яскравий образ складної долі українця, нашого сучасника, людини мудрої, дуже працьовитої і енергійної. Людини, яка завжди боролася з обставинами – трагічними і драматичними перипетіями на землі рідної поневоленої Буковини, на шляхах України і Європи від часів Другої світової війни до наших днів.
  Осип Барецький має найвищу 16-ту категорію державного службовця Німеччини. На посаді керівного директора установи з будівництва автобанів Баварії – 12 років, до пенсії. За визначний внесок у спорудження автошляхів президент Німеччини нагородив О. Барецького найвищою державною відзнакою – орденом "Хрест за заслуги".
  Різноманітною є жертовна діяльність Осипа Барецького на ниві праці задля відродження України, – праці, яка залишається неоціненою державою, але є добрим прикладом для всіх нас.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється