ОРІЙ Ладо

ОРІЙ Ладо

84(4УКР)
Л 15

Ладо, Орій.
  Мова душі. [Текст] : [проза] / Ладо Орій. – Житомир : О. О. Євенок, 2016. – 34, [1] с. : фот.

  Так важко у нашому житті розібратись, що у тобі друг, а що у тобі ворог... Кажуть, що інколи риси людей забираються під осінь у наші душі. Чи правда це? Запитати ні в кого, осінь примружує ваші дні, неначе вона почула, можливо здогадалась, що ви крокуєте по стежині занадто обережно, щоби віднайти ліки від самоспалення власних мережив думок, які присмачують похмурі осінні дні кропом і петрушкою.
  Мовою душі Ладо Орій спробує змінити вирій ваших думок, надавши їм бажань і ніжності, вирій, який буде приходити вам не лише уві сні, а сон у вас стане один на двох, і коли мовчатимуть уста, будуть промовляти душі...
  Це третя збірка Ладо Орія, в якій він висвітлює сприйняття та пізнавання об'єктивної дійсності, намагається зрозуміти емоційний стан сьогодення, можливо, інтелектуальної ідентифікації особистих почуттів з почуттями іншої людини, надання її діям суб'єктивної оцінки поетичними рядками.
  "Мова душі" відкриває для читача ще одну грань творчого доробку Ладо Орія. 

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

84(4УКР)
Л 15

Ладо, Орій.
  Несказане [Текст] : [поезії] / Ладо Орій. – Житомир : О. О. Євенок, 2016. – 60, [2] с. : іл.

  Це друга книга Ладо Орія, в якій він висвітлює сприйняття та пізнавання об'єктивної дійсності, намагається зрозуміти емоційний стан сьогодення, можливо інтелектуальної ідентифікації особистісних почуттів з почуттями іншої людини, надання її діям суб'єктивної оцінки поетичними рядками.
  Надрукувавши ці вірші, які не були задумані до друку, не повинні були мати свого читача, автор не претендує на їх художню досконалість і просить читачів поставитися до його поетичної спроби доброзичливо.
  "Несказане" відкриває для читача ще одну грань творчого доробку Ладо Орія. 

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

4(4УКР)
Л 15

Ладо, Орій.
  Роздуми [Текст] / Ладо Орій. - [2-ге вид.]. – Житомир : О. О. Євенок, 2016. – 23, [2] с. : іл.

  Ладо Орій – це міфологічно-історичне псевдо, що символізує світло, красу, мир, кохання, розквіт природи, родючість, пристрасть, а  також спадкоємність звичаїв і сприйняття світу предків-праукраїнців, – належить надзвичайно колоритній, одухотвореній і талановитій людині, яка невтомно реалізує себе у сфері професійної діяльності – викладацької, наукової, управлінської – та різноманітних захоплень, серед яких садівництво, бджільництво, кімнатне садівництво, рибальство, збирання грибів і лікарських трав, психологія, філософія, і, звичайно ж,  магія слова – літературна творчість. 

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється