ТИЧИНА Володимир

ТИЧИНА Володимир

83.3(4УКР)
Т 46
  З любов'ю і болем. Спогади про Павла Тичину [Текст]. – Вид. 2-ге. – Київ : Міленіум, 2007. – 347 с. : фот.

  Ця книга є першим збірником спогадів про Павла Тичину, виданим уже після проголошення Незалежності України (до сьогодні маємо видання, датовані 1971,1976 і 1981 роками), збірником, що будувався б на докорінно інакшій, ніж усі попередні, основі, що не повторював би з них жодного тексту, що під одним дахом об'єднав би нашу творчу еліту. Час-бо жорстокий, усе менше й менше людей, котрі Тичину знали особисто, котрі спілкувалися з ним, пам'ятають його не як ідола, а як живу людину, з усіма чеснотами й слабинками.
  У пропонованому виданні, оздобленому маловідомими ілюстраціями та світлинами, зібрано спогади – статті, нариси й художні твори, – з яких постає Поетів образ: суперечливий, складний, неоднозначний, але, безсумнівно, світової величини й слави. Назване за заголовком вміщеного тут спомину Михайлини Коцюбинської, видання саме так і показує Павла Тичину: З ЛЮБОВ'Ю І БОЛЕМ.
  Серед авторів збірника, яких понад п'ятдесят, є митці й науковці, освітяни й лікарі, Тичинині родичі й односельці, ті, хто ближче спілкувався із Поетом, і ті, хто споглядав його на відстані.
  Частину вміщених у цьому збірникові матеріалів свого часу було опубліковано в періодичній пресі та окремих виданнях (до того ж, у цій книзі вони, як правило, подаються у розширеному, доповненому авторами вигляді). Решта – матеріали, надіслані авторами або записані упорядником з уст оповідачів, – друкуються вперше.
  Ця книга буде корисним посібником для викладачів внз, студентів, учителів, бібліотечних працівників і всіх, хто цікавиться українською поезією і творчістю Павла Тичини.
  Видання розраховане на широке коло читачів.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється