АЛІФЕРЕНКО Інна Михайлівна

АЛІФЕРЕНКО Інна Михайлівна

821(477)
Ц 28

Цвід, Антонія Петрівна.
  Возлюбленик муз і грацій [Текст] : роман-перформанс у картинах та етюдах : трилогія : [про Т. Г. Шевченка]. Кн. 1 / Антонія Цвід. – [Вид. 2-ге]. – Київ : Прометей, 2018. – 366, [1] с. : іл., портр. – (Кохані жінки Тараса Шевченка).

  Трилогія відомої української письменниці Антонії Цвід про життя й кохання Тараса Шевченка об'єднує романи: "Возлюбленик муз і грацій", "І темнії ночі... і ласки дівочі" та "Як русалки місяць ловлять..." У першому йдеться про становлення його як художника й поета, а також про кохання з Амалією Європеус, Надією Тарновською, Ганною Закревською і Варварою Рєпніною.
  Другий роман – про життя поета в Україні, сватання до Федосії Кошиць, арешт, заслання, пристрасне кохання з кримчанкою Забаржадою, захоплення Агатою Усковою і казашкою Катею, повернення із заслання та залицяння до Катерини Піунової в Нижньому Новгороді.
  Третій роман охоплює період життя Тараса Шевченка в Санкт-Петербурзі, його останню поїздку в Україну, стосунки з Марко Вовчок, Марією Максимович, заручини з Ликерою Полусмак та неочікувану зустріч і творчу співпрацю з Музою юності поета, його коханою – Амалією Європеус.

821(477)
Ц 28

Цвід, Антонія Петрівна.
  І темнії ночі... і ласки дівочі [Текст] : роман-перформанс у картинах та етюдах : трилогія : [про Т. Г. Шевченка]. Кн. 2 / Антонія Цвід. – [Вид. 2-ге]. – Київ : Прометей, 2018. – 366, [1] с. : іл. – (Кохані жінки Тараса Шевченка).

  У другому романі трилогії Антонії Цвід "І темнії ночі... і ласки дівочі" – йдеться про повернення Тараса Шевченка в Україну по закінченні Академії мистецтв, про його творчість та стосунки з Надією Тарновською, княжною Рєпніною, Ганною "вродливою", а також – сватання до попівни Федосії Кошиць.
  Особливу увагу привертають епізоди з життя головного персонажа роману під час його арешту та тривале перебування на засланні, де він спізнав і безпросвітність "темних ночей", і... ласки дівочі. Тут і пристрасне кохання з кримчанкою Забаржадою, і романтичні захоплення юною казашкою Катею та Агатою Усковою.
  Читач довідається і про невдале залицяння поета в Нижньому Новгороді до актриси Катерини Піунової, знайомство у Москві з Марією Максимович і про його останню зустріч з княжною Варварою Рєпніною.

821(477)
Ц 28

Цвід, Антонія Петрівна.
  Як русалки місяць ловлять [Текст] : роман-перформанс у картинах та етюдах : трилогія : [про Т. Г. Шевченка]. Кн. 3 / Антонія Цвід. – [Вид. 2-ге]. – Київ : Прометей, 2018. – 366, [1] с. : іл. – (Кохані жінки Тараса Шевченка).

  У завершальному романі трилогії Антонії Цвід "Як русалки місяць ловлять..." йдеться про повернення Тараса Шевченка із заслання, невтомну працю в Петербурзі, прагнення поета оселитися на кручах Дніпра і його останню поїздку в Україну.
  Читач також довідається про захоплення поета Марією Максимович, дружбу з Марко Вовчок, а також – сватання до Ликери Полусмак, у якій він гірко розчарується. Головною інтригою роману є несподівана зустріч по засланню зі своєю коханою, Амалією Європеус, яка стає його музою і повірницею.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється