БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКА Юлія Миколаївна

БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКА Юлія Миколаївна

84(4УКР)
Б 48
Бережко-Камінська, Юлія Миколаївна.
  Сад (зриме і незриме) [Текст] : [поезія] / Юлія Миколаївна Бережко-Камінська. – Київ : Самміт-книга, 2017. – 93, [2] с. : іл.

  У кожного з нас є свій Сад – сокровенний куточок душі, куди вертаєшся з усіх доріг, дє Ти – і Садівник, і Дерево, і його Плід. Посадити сад потрібно не лише на землі, а й у своєму внутрішньому світі, щоб було що вирощувати, що нести у собі, з чим зустріти час урожаю. "Сад (зриме і незриме)" – це саме такий сад. Він молодий, певною мірою незахищений як перед негодою, так і недоброю людською рукою, але в кожному його пагоні і корені – потужне бажання рости, жити і родити, вбирати в себе сонце і дощі, аби щедро обдарувати кожного, хто прийшов у цей сад невипадково.
  Це п'ята книжка молодого поета, члена Національної спілки письменників України Юлії Бережко-Камінської.

84(4УКР)
Б 48
Бережко-Камінська, Юлія Миколаївна.
  Так хочеться жити [Текст] : лірика / Юлія Бережко-Камінська ; фот. Володимир Шилов. – Київ : АДЕФ-Україна, 2014. – 231 с. : фот. 

  Сьогодні багато хто відчуває, що живе на стику часів, на стику епох, у переддень нового, того, що принесе великі зміни. Можливо, тому, що знаємо: цим шляхом, яким ішли, уже давно вичерпали себе і неймовірно затужили за новими горизонтами. Поезія фіксує невловиме, тривожно-радісне, крихке і водночас невідворотне майбутнє, яке осяває, заповнює собою, відмітає усе, що на тлі його неосяжних широт, в урочистому сяйві його потужного Сонця тьмяніє і лишається днем учорашнім. Торкнутися цього нового допомагає Поезія. У поєднанні з такими рідними і близькими для нас образами наших краєвидів, наповнюється щемом і непідробною любов'ю до всього, що дає нам життя. Творімо окрилено і безстрашно! Любімо, радіймо, віддаваймо себе Дню Завтрашньому!
  "Так хочеться жити" – четверта книжка Юлії Бережко-Камінської і перша у творчому союзі з фотохудожником Володимиром Шиловим.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється