ЛИЧКОВАХ Володимир Анатолійович

ЛИЧКОВАХ Володимир Анатолійович

   
  У колективній монографії розгортається широка історична панорама становлення і розвитку естетичної думки України з часів її прадавнього населення до початку XXI століття. Розглянуто основні етапи формування донаукової і наукової естетики, особливості українського естетичного дискурсу в його зв’язках із способом світовідношення, етнокультурою, мистецтвом, літературно-художньою критикою. Основні ідеї, принципи і понятійний тезаурус української естетичної думки аналізуються в контексті вітчизняних духовних традицій і спільноєвропейського культурного спадку.
  Монографія адресована науковцям, викладачам, аспірантам, студентам гуманітарних і художньо-творчих спеціальностей. Може бути використана як навчальний посібник в курсах естетики та історії української культури.
   

  У книзі вмішено акровірші, статті, есеї, які репрезентують новий напрямок постнекласичної естетики - еніоестетику імені. Енергоінформаційна парадигма сучасного знання (еніологія) екстраполюється на дослідження філософії імені. її онтологічних, екзистенціальних та естетичних аспектів. Еніоестетика імені постає як поетичний тезаурус людського життя, виходячи на біографічні, лінгвоестетичні, герменевтичні, соціокультурні змісти ономатології. Книга має новаторський, науково-художній характер і адресується всім, хто шукає розгадку власного буття в єдності філософії, естетики та поезії, у віднайденні себе серед Інших, як Зустрічних.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється