ЛИЧКОВАХ Володимир Анатолійович

ЛИЧКОВАХ Володимир Анатолійович

130
Л 66
Личковах, Володимир Анатолійович.
  Етнокультурографія [Текст] : репрезентації етнокультури в мистецтві та художній літературі (XX - поч. XXI ст.) : монографія / Володимир Личковах, Ганна Файзулліна ; Нац. акад. керівних кадрів культури і мистецтв. – Київ : НАКККіМ, 2018. – 255 с. : іл.

  У монографії доктора філософських наук, професора В. А. Личковаха та кандидата культурології Г. С. Файзулліної, викладається інноваційна концепція етнокультурографії як складової філософії та естетики етнокультури. Етнокультурографія розкривається співавторами через репрезентацію етнокультурних цінностей і традицій українського народу в художній образності його естетосфери. У зв'язку з цим досліджуються особливості українського "святовідношення", семіосфера і сакральні сигнатури вітчизняного мистецтва і літератури. Предметом аналізу стають сучасний живопис та філософський роман, феномени неоміфологізму, трансавангарду та етнофутуризму. Мистецька етнокультурографія розглядається як один із засобів інкультурації, формування національно-культурної ідентичності.
  Монографію адресовано науковцям і митцям, студентам, аспірантам і викладачам гуманітарних і творчих спеціальностей, всім, хто цікавиться культурою і мистецтвом України.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється