АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"

АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"

621.31(477.51)
Ч-49
  Чернігівобленерго : історія, події, люди. [Текст] / [Михайло Ільницький, Вікторія Гончаренко, Леонід Приступа]. - [Вид. 3-тє]. - [Б. м. : б. в.], 2020. - 275 с. : іл., фот.

  Коли у 2019 році творча група розпочала роботу над книгою "ІСТОРІЯ. ПОДІЇ. ЛЮДИ", її метою було присвятити видання саме 25-річчному періоду діяльності підприємства "Чернігівобленерго", як акціонерного товариства, що було утворене 31 липня 1995 року.
  Історія енергетичної компанії – це тема доволі специфічна, тому автори цієї книги прагнули знайти цікавинки, оригінальні фотографії, документи, які б відтворювали історію Товариства та його зв'язок із суспільством. Крок за кроком "Чернігівобленерго", перетворювалося в одну з успішних та стабільних енергетичних українських компаній, що знаходиться у власності акціонерів – інвесторів і обслуговує близько 1 мільйона жителів та державні, соціальні установи та бізнес Чернігівської області.
  В книзі описуються етапи реформування компанії, її організаційна модель, місія, цілі та пріоритети, напрями діяльності, інвестиційні та соціальні проекти. Книга про фахівців Товариства "Чернігівобленерго", про те, з якими складнощами вони зіштовхувалися протягом останніх десятиліть, радше реформаторського, а ніж фахового характеру.
  У виданні використані фотографії з архівів працівників апарату управління та районів електричних мереж, Музею електрифікації Чернігівщини, спогади ветеранів енергетики. Все це допомагає читачу сформувати уявлення про Товариство, яким воно є.
  Члени творчої групи висловлюють щиру подяку Почесному енергетику України, ветерану підприємства Леоніду Андрійовичу Приступі за зібрані матеріали, що покладені в основу цієї книги, та вдячні всім, хто брав безпосередню участь у створенні видання.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірника книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється