СИДОРОВ Василь Іванович

СИДОРОВ Василь Іванович

84(4УКР)
С 34
Сидоров, Василь Іванович.
  Зваблення скіфа [Текст] : етюди / Василь Сидоров. – Черкаси : Вертикаль, 2016. – 315 с. : фот.

  Книга включає три збірки історичних та біографічних нарисів, які автор назвав етюдами, так як, на його думку, внутрішні смисли цієї форми оповіді – навчання, виховання, в кінці кінців, вся історія людини була історією її навчання і вдосконалення.
  Збірка "Ранкове Поворскля" відтворює історію Полтавщини старих часів ("Де мамаї козакували, а козаки мамаювали") та нової доби ("Бачу зорі"). Темою збірки "Кола дидактики" є вірна юнацька дружба, відданість нетлінним ідеалам честі, гідності та служіння Батьківщині. Її етюди "Проліски Інститутської гори", "Кадетські погони" і "Там, де починається авіація" присвячені молоді, закоханій в науку й техніку. Збірка "Інженери" присвячена творчості конструкторів, технологів, дослідників, науковців – "тяглових конячок" промисловості і передає атмосферу заводів військово-промислового комплексу часів так званого "застою" ("Тримаючись заводської труби") та вищих навчальних закладів часів "перебудови" ("Гоголь нам допоможе"). Змістом новел "Дивні люди підприємці" та "Приведення до спільного знаменника" є романтика підприємництва і краса творення. Життя інженерів сповнене спроб і помилок, розчарувань і роарад, іншим шлях до новацій не буває.
  Етюди поєднані хронологічно, написані від першої особи і створюють цілісну картину того, про що йде мова.
  Для всіх, хто навчає і навчається. 

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано шість примірників книги.

31.5
С 34
Сидоров, Василь Іванович.
  Технології гідро- та вітроенергетики [Текст] / В. І. Сидоров. – Черкаси : Вертикаль, 2016. – 165 с. : рис., табл.

  Описані гідроенергетичні та вітроенергетичні технології виробництва електричної та теплової енергії, а також особливості їх використання. Приведені схеми побудови та принципи роботи безгреблевих гідроелектростанцій на основі напівзанурених та занурених гідротурбін, вітротурбшних гідроакумулювальних електростанцій, вітротурбінних систем виробництва, накопичення та постачання тепла населеним пунктам, промисловим та агропромисловим об'єктам. Наведені приклади розрахунку основних енергетичних параметрів гідроенергетичних та вітроенергетичних систем.
  Книга спрямована науковим працівникам, викладачам вищих навчальних закладів, аспірантам та студентам. Особливо вона корисна фахівцям енергетичної галузі, зокрема, інженерам, зайнятим у розробці практичних технологій та обладнання відновлюваної енергетики.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється