СИДОРОВ Василь Іванович

СИДОРОВ Василь Іванович

620.9
С 34
Сидоров, Василь Іванович.
    Молекулярна енергетика [Текст] : теорія та технічні рішення
/ В. І. Сидоров. – Черкаси : Вертикаль, 2020. – 485 с.

  У книзі розглядаються фундаментальні основи та напрями розвитку молекулярної енергетики – науки та галузі, складової частини електроенергетики, яка вивчає і використовує енергетичні властивості молекул, атомів, йонів, інших малих частинок рідинного та газоподібного середовищ, взаємодію цих частинок між собою, з іншими тілами, а також з електричними та магнітними полями з метою вироблення, передачі, накопичення, розподілу та використання електричної енергії.
  Проводиться аналіз гідроадзезійних, гідроабсорбційних, електрокінетичних, осмотичних, елєктродіалізних, магнітогідродинамічних, йонізаційних та вітрильних технологій і систем, які дозволяють поряд з існуючими використовувати нові джерела відновлюваної енергії, притаманні гідросфері та атмосфері, зокрема, енергію молекул міжфазної поверхні, градієнт солоності води та кінетичну енергію швидких молекул повітря. Молекулярна енергетика – нова, швидко прогресуюча галузь. У недалекому майбутньому молекулярні технології прийдуть на зміну існуючим макроскопічним технологіям гідроенергетики та вітроенергетики.
  Для студенів, аспірантів, наукових працівників та викладачів енергетичних факультетів вищих навчальних закладів, фахівців у галузі використання відновлюваної енергії. Особливо книга корисна інженерам та спеціалістам, зайнятим у розробці практичних технологій та обладнання енергетики.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється