Видавництво "КАЛЬВАРІЯ"

Видавництво "КАЛЬВАРІЯ"

83.84
Н 46
  Неймовірні пригоди Тягнизуба [Текст] : [комікс] / [А. Барковська та ін. ; худож. К. Соляр]. – [Б. м. : Кальварія, [2017]. – [15] с. : іл.

  Комікс "Неймовірні пригоди Тягнизуба" допоможе батькам і вчителям подолати небажання маленьких впертюхів щодня чистити зуби й мити руки. Перша пригода Тягнизуба – це історія про те, як Він допоміг хлопчику Андрійку подолати мікробів, а також про те, як правильно чистити зуби і мити руки. На окремій сторінці комікс містить розмальовку "Розфарбуй свого Тягнизуба". А прототипом головного персонажу став 34-річний львівський силач-рекордсмен та педіатр-ендокринолог Олег Скавиш, на прізвисько Тягнизуб. 

65.9(4УКР) / 33С5(С2)
У 45
  Україна 2030 [Текст] : доктрина збалансованого розвитку / [ГО "Загальноукр. рух громадян" та ін. ; авт. кол.: О. Жилінська та ін.]. – Львів : Кальварія, 2017. – 163, [1] с. : рис.

  У цій книжці вперше пропонуються конкретні терміни запуску та реалізації механізмів збалансованого розвитку принципово нової траєкторії економічного зростання України до 2030 року.
  Спираючись на дослідження та розрахунки в форматі системного аналізу провідних наукових інституцій України, визначено деталізований перелік основних 6-ти гальмівних факторів, усунення яких створить передумови для економічного стрибка України. Проаналізувавши чинну економічну модель у співвідношенні до обраного у новій Доктрині курсу на економіку розумного і збалансованого зростання, завдяки новому для України сценарному підходу прогнозування, пропонується модель інноваційного розвитку, яка має стати основним інструментом для подальших розрахунків та деталізацій вузькоспеціалізованих програм розвитку України.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється