ДОЧИНЕЦЬ Мирослав Іванович

ДОЧИНЕЦЬ Мирослав Іванович

84(4УКР)
Д 71
Дочинець, Мирослав Іванович.
  Горянин. Води Господніх русел [Текст] : роман / Мирослав Дочинець. – Мукачево : Карпатська вежа, 2013. – 311 с.

  Незбагненна історія про дивовижного чоловіка, який несподівано втрачає все і починає свою щоденну боротьбу за кожну п'ядь родової землі, кожну крихту родового скарбу. Ця книга – про "стяжання духу", мудрість любові, про пам'ять серця, силу терпіння і високість людської душі. І про те, що кожен наш день – це сходження до чогось і спуск у нікуди...
  А ще між рядками цього роману буяє джерельний нурт стихії Карпатського Світу.

94.8 / 1Ф
К 53
  Книга духовної мудрості [Текст] / упоряд. Мирослав Дочинець. – Мукачево : Карпатська вежа, 2017. – 191, [1] с.

  "Мудрість – це безконечний скарб для людей, – каже Святе Письмо. – Хто її осягає, стає учасником Божої приязні, бо доручає Йому дар знання й просвіти". Цю мудрість духовну ми шукаємо як опору, як живильну силу душі, бо без неї життя не має вартості, є тільки тягарем.
  Ця книжка – маленька криниця мудрого слова, щирий порадник для розуму і серця.

84(4УКР)
Д 71
Дочинець, Мирослав Іванович.
  Криничар. Діяріюш найбагатшої людини Мукачівської домінії [Текст] : роман / Мирослав Дочинець. – Мукачево : Карпатська вежа, 2016. – 331 с.

  "...Дорогий читальнику, наберися неспішності, як я зараз. Будь терплячим, як криничар, що довбає колодязь у кремінному перелозі. І матимеш відплату. Зчитуючи попасом мої душевні повіряння, мої життьові зарубки, дійдеш і до головного. Я відкрию тобі секрет – як здобути те, чого домагаються всі – багатство. Я відкрию тобі принаду двох головних свобод – свободи від страху і свободи від злиднів. Бо лише ці дві свободи владні привести до того, що керує світом і людьми.
  Ось писемний діяріюш про мій світ – хиткий острівець у морі часу..."

84(4УКР)
Д 71
Дочинець, Мирослав Іванович.
  Місячна роса [Текст] : афоризми, окришини життя, мініатюри / Мирослав Дочинець. – Мукачево : Карпатська вежа, 2015. – 174, [1] с. – (ЯблукСлова ; 8).

  Ріка життя приносить нам живі краплини радості. Зоряне небо засіває в наші серця золоті крихти одкровень. Вітри долі навіюють думки-істини, сумніви, іронію і печаль... Ми все це ревно збираємо, щоб залишити по собі – як слабенькі відблиски душі в інших душах.

82.3(4УКР)
М 89
  Мудрість Карпат [Текст] / упоряд. Мирослав Дочинець. – Мукачево : Карпатська вежа, 2013. – 100 с.

  Цей збірничок – глибинна криниця карпатської народної мудрості, завжди свіжа, іскрометна, животворна, помічна. Упорядник відібрав найкоштовніші самоцвіти живого слова, які яскраво репрезинтують наш народ перед світом.

84(4УКР)
Д 71
Дочинець, Мирослав Іванович.
  Напутні дари – для дітвори від карпатського мудреця Андрія Ворона [Текст] / Мирослав Дочинець. – Мукачево : Карпатська вежа, 2016. – 171, [1] с.

  Любий читачу! Ця книжка відкриє тобі світ чудовної живої природи, розкриє дар унікального людського досвіду, навчить краще розуміти природу сущого. Повідає про захоплюючі пригоди і цікаві відкриття. А ще – прилучить до звичаїв і традицій нашого народу, до скарбів духмяної української мови.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється