Протоієрей Роман Кінник

Протоієрей Роман Кінник

271(477)
Н 44
  Незламний будівничий Української Церкви [Текст] : присвяч. 85-річчю Святійшого Патріарха Київ. і всієї Руси-України Філарета / [за ред. митрополита Переяслав-Хмельниц. і Білоцерків. Епіфанія (Думенка) ; упоряд. : протоієрей О. Трофимлюк, Ю. Дорошенко]. – Київ : Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату, 2014. – 157, [2] с. : іл. кольор., портр.

  До книги, присвяченої 85-річчю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, увійшли слова представників національної еліти, визначних культурних, наукових і громадських діячів сучасної України про Його Святість.
  Видання проілюстроване світлинами, які відображають діяльність Патріарха Філарета як незламного будівничого Помісної Української Православної Церкви.
  Книга адресована широкому колу читачів.

271
Б 59
  Біблія. Книги Священного Писання Старого та Нового Завіту [Текст] : в укр. пер. з парал. місцями та дод. / Київ. Патріархія УПЦ КП ; [пер. з рос. Патріарха Філарета]. – Київ : Українське Біблійне Товариство, 2017. – 1406, [9] с.

 

  Біблія. Книги Священного Писання Старого та Нового Завіту в українському перекладі з паралельними місцями та додатками. Переклад Патріарха Філарета (Денисенка) за Біблією російською мовою, перекладеною з єврейської та грецької мов у другій половині ХІХ століття.

271(477.41)
Ф 51
Філарет (Патріарх)
  [Праці] [Текст]. Т. 2. Проповіді / Патріарх Філарет. – Київ : Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату, 2000. – 446, [1] с.

  Том другий проповідей Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета містить роздуми на теми християнських чеснот, а також слово осуду різних пороків. Окремий розділ присвячений дням пам'яті святих; ще один – складають проповіді на слова канону св. Андрія Критського.
  Проникливе слово Патріарха підносить душу кожного читача і слухача до висот небесних, осель Господніх. Хто звернеться до мудрих настанов Святійшого владики і виконуватиме їх, той не стане більше на стежку зла, а ходитиме стежками праведників. Проповіді Патріарха насичені численними житейськими прикладами, вони несуть у собі слово покаяння і очищення від усього гріховного і злого в нашому бурхливому, як море, житті.
  Особливе значення проповідей Предстоятеля Української Православної Церкви для кожного християнина полягає, в тому, що вони пов'язані із сьогоденням і дають відповідь на багато питань, які ставить перед нами життя.

   Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано вісім томів по одному примірнику книги.

271
В 58
Власенко, Андрій (протоієрей).
  На кораблі спасіння [Текст] : книга мандрів / Протоієрей Андрій Власенко. – Київ : Архистратиг : Софія, 2010. – 215 с. : іл.

  Автор цієї збірки – православний священик і журналіст – назвав свій твір книгою мандрів. І справді, на нас чекає дивовижна подорож, що незбагненно узгоджує парадокси і поєднує, здавалося б, несумісне: земне й небесне, легке й вагоме, тимчасове й вічне.
  Мандруючи з отцем Андрієм по світах, ми водночас завжди опиняємося на Батьківщині; вбираючи яскраві враження, події, неповторні особливості далеких країв, щоразу впізнаємо пагорби, каплички та пустирі власної душі; торкаючись сьогосвітніх реалій, несподівано стаємо перед Богом.
  Після кожної прощі читач вертається, як у рідну домівку, в затишний козацький дерев'яний храм, де отець Андрій вже не в запиленому одязі прочанина, а у священицьких ризах, у величі Богом даного святого служіння говорить своїм духовним дітям про головне та найсокровенніше.
  Усе в цьому творі, який можна назвати поезією у прозі, – проходячи крізь призму високої душі, набуває небесного виміру, нетлінних цінностей, незмінних орієнтирів, що провадять у Небесний Єрусалим. Калейдоскоп окремих проповідей і нарисів зливається в цілісну проповідь Божої любові, краси та премудрості.
  Саме таку щедру й цілющу духовну трапезу запропоновано читачам, які вирушать у мандри на "Кораблі спасіння".

271(477)
А 67
Анисимов, Василий.
  Украина: выбор веры, выбор судьбы [Текст] : сб. ст. и интервью главы пресс-службы Укр. Православ. Церкви Василия Анисимова / [Василий Анисимов ; сост. К. Фролов]. – Москва : Известия, 2007. – 212 с.

 

  В сборнике статей Василия Семеновича Анисимова, Главы пресс-службы Украинской Православной Церкви, советника Блаженнейшего митрополита Киевского и всея Украины Владимира, рассматривается история создания националистическими кругами Украины "карманных" псевдоправославных раскольнических групп, главной целью деятельности которых является борьба с канонической Украинской Православной Церковью и окончательный духовный разрыв Украины с Россией. Автор приводит уникальные факты об участии главной раскольнической группы – так называемого "Киевского Патриархата" в террористической войне с Россией, рассказывает о самых настоящих гонениях на Украинскую Православную Церковь, неотъемлемую часть Русской Православной Церкви.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється