КОЗЛОВСЬКА Ольга Дмитрівна

КОЗЛОВСЬКА Ольга Дмитрівна

930.85(477)
К 59
Козловська, Ольга Дмитрівна.
  Розслідування підробки історії Русі. Правда проти Кривди [Текст] / Івалон Ольга Козловська. – Київ : Стебляк, 2018. – 223 с. : фот.

  З цією незвичною і захоплюючою книгою читач порине у історичну мозаїку, до складу якої входять різні факти і зауваження: про походження Десяти Заповідей, про Веди і Мега-Бхарату, про історію Землі і прадавні цивілізації, про наш прадавній календар і його дивовижні властивості, про походження скіфів і про змієногу богиню, про товщину культурних шарів, про давність української мови, про етимологію і розповсюдження слова "каган", про одомашнення коней і корів і розповсюдження трипільської поховальної урни, про зображення дерева зі змієм уздовж Великого шовкового шляху, про Нагарджуну і біблійну символіку, про історію пам'ятника Хрещенню киян у річці Хрещатик, про Хрещатий курган і сусідній курган Варрави, про ікону Божої матері на Ближніх печерах із явленням її у неопалимій купині, про брахманів-рахманів і про походження євреїв, про розповсюдження арабської мови в Московії, про виготовлення шовку в давнину в Київській області, яка місцевість називалась "Китай" в давнину, про часи Потопу з Дніпром-окіяном, Острів Самватос, про хронологію Фоменка до того, як він збожеволів і після того, про тіла розміром 3 і 5 метрів в печерах Лаври і Михайлівського Златоверхого та в печерах Індії і Тибету, про прадавні цивілізації і їхній реальний спадок, та інше.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

58(477)
А 79
Арбатская, Юта.
  Николай Костецкий: шипы и розы [Текст] / Ю. Арбатская, К. Вихляев. – Симферополь : Н. Оріанда, 2012. – 136 с. : ил.

  Талановитий садівник, агроном, викладач і теоретик сільського господарства, Н. Д. Костецькій останні десять років життя працював в Нікітському ботанічному саду і за небувало короткий термін вивів близько ЗО сортів троянд. Наукові основи селекції троянд, закладені ним, дали можливість Нікітському саду стати лідером в розоводстві країни в 1960–1980-х роках.
  Людина фантастичної долі – емігрант, в'язень царських і радянських тюрем (за політичні переконання), він був другом М. І. Вавілова, який не раз рятував його від арештів і заслання. Костецький помер у віці 75 років. До останнього дня він перебував на своїй посаді в Нікітському ботанічному саду. Ця книга – данина пам'яті великому вченому, відданому своїй справі. Розрахована на широке коло читачів.

75(477)
К 72
  Александр Костецкий. Живопись, графика [Изоматериал] : [альбом] / [вступ. ст. О. Козловская]. – Киев : [б. в.], 1998. – [69] с. : 32 цвет. репрод. – Тит. л. парал. англ. – Текст парал. рус., англ.

  Творчество Александра Костецкого естественно соотнести с религиозно-мистической традицией отображения внутренних пространств, миров души. Это близко картографии внутренних пространств, которой занимались мистики всех известных религий. С этой областью только-только входят в контакт авангардные силы относительно молодой европейской культурной традиции. В том числе этот контакт происходит через творчество киевского художника Александра Костецкого.
  В альбом вошли 32 цветных репродукции художника.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється