Видавничий дім "ШКОЛА"

Видавничий дім "ШКОЛА"

821(430)
Ф 44
Феслер, Маріо.
  Ліззі Карбон та любовні чудасії [Текст] : [для дітей ст. шк. віку] / Маріо Феслер ; [пер. з нім. М. Запорожець]. – Харків : Школа, 2020. – 253, [1] c. : іл. – (Ліззі Карбон).

  Весна принесла Ліззі Карбон не лише нові клопоти в школі, але й кохання. Та й хіба може бути інакше в її віці? Перше кохання, перші ревнощі, то як же не утнути дурниць чи принаймні... дурничок, на яких Ліззі так добре знається. Втім, любовні чудасії не обминули нікого в її родині, її найкраща подруга Крістіне теж мліє за хлопцем, відмінник Длубанько вперше зацікавився чимось, крім навчання... Все дуже заплутано, та зрештою Ліззі розв'язує це рівняння і знаходить у ньому всіх невідомих.
  Для дітей старшого шкільного віку.

821(430)
П 88
Пум, Герда Марія.
  Коко. Щоденник [Текст] : роман-комікс : [для дітей серед. шк. віку] / Ґерда Марія Пум, [худож.] Ірис Бланк ; [пер. з нім І. Андрієнко-Фрідріх]. – Харків : Школа, 2020. – 166, [1] c. : іл. – (Нотатки дівчинки-вампіра).

  Вже рік, відколи Коко, дівчинка-вампір, почала вести щоденник, і за цей час багато чого відбулося: класна поїздка до Італії, її перша справжня робота, випускний бал, стрес через учительку біології, стрес через маму, стрес через подружок – НІ!!! Брітта з Йозефіною – НАЙКРАЩІ! А потім ще їй зустрівся ҐАБРІЕЛЬ...
  Це захопливий роман-комікс з купою кажанчиків у животі, радощами, сльозами й особливим "Малиновим морозивом"!
  Для дітей середнього шкільного віку.

821(438)
К 71
Космовська, Барбара.
  Позолочена рибка [Текст] : [роман : для дітей серед. та ст. шк. віку] / Барбара Космовська ; [пер. з пол. Б. Антоняк]. – Харків : Школа, 2020. – 173, [1] с. – (Сучасна європейська підліткова книга).

  Батьки Аліції, донедавна Страшенно Розпещеної Одиначки, розлучилися. Лише з бабусею дівчина може поділитися своїми переживаннями: чому її хвилює сусідський хлопець? Невже це справжнє кохання? Як зрозуміти дивні вчинки близької подруги? Та через бурхливі перипетії вона починає краще розуміти батьків, по-новому дивитися на татову обраницю і навіть розкриває серце свого коханого Роберта.
  Для дітей середнього та старшого шкільного віку.

821(438)
П 24
Пекарська, Малгожата-Кароліна.
  Право на дорослість [Текст] : [для дітей ст. шк. віку] / Малгожата-Кароліна Пекарська ; [пер. з пол. І. Тучапської]. – Харків : Школа, 2020. – 526, [1] с. – (Сучасна європейська підліткова книга).

  Головні герої книги закінчили школу і готуються до вступу в доросле життя. Вибір напрямку навчання, переїзд до іншого міста, нове житло – здавалося, серед цих клопотів годі думати про щось інше. А тим часом дорослість відкриває широку браму для молодих людей, які зіштовхуються з незнаними досі питаннями: невже їхні батьки могли ОТАК вчинити? Невже кохання може бути таким сильним? Чому близькість така... далека? У цій книзі – і роздуми юних героїв про злочин і кару, і приколи життя в гуртожитку, і шок від студентських підробітків, і відчуття себе вільним, самостійним, із повним правом на дорослий вибір.
  Для старшого шкільного віку.

821(438)
К 71
Космовська, Барбара.
  Буба [Текст] : [роман : для дітей серед. та ст. шк. віку] / Барбара Космовська ; [пер. з пол. Б. Антоняк]. – Харків : Школа, 2020. – 267, [2] c. – (Сучасна європейська підліткова книга).

  Якщо тобі шістнадцять років, твоя мати – відома письменниця, батька частіше можна побачити на телеекрані, ніж удома, а старша сестра постійно заявляє про своє бажання стати кіноактрисою, життя здається не таким уже й легким. На щастя, у Буби є ще дідусь Генрик, який додає життю позитиву. Ну, і є в неї улюблені джинси й мартенси. Захоплива й сповнена теплого гумору книжка розповідає про відкриття світу дорослих, пошуки дружби, перше кохання, гіркоту поразок та маленькі й великі перемоги над собою.
  Для дітей середнього та старшого шкільного віку.

821(438)
К 71
Космовська, Барбара.
  Буба: мертвий сезон [Текст] : [роман : для дітей серед. та ст. шк. віку] / Барбара Космовська ; [пер. з пол. Б. Антоняк]. – Харків : Школа, 2020. – 237, [1] c. – (Сучасна європейська підліткова книга).

  Здається, весь світ змовився проти Буби. Коханий Мілош захопився чарівною Ребеккою, поруч немає найкращої подруги, а дідусь поринув у віртуальний світ інтернет-чатів. Мама, як завжди, зайнята власною кар'єрою, зате на зміну їй з'являється бабця Рита з цілою валізою корисних порад... Мертвий сезон, та й годі! Та невдовзі Буба потрапляє в пригоди: знаходить нового друга Сироту, одержує звістку від зниклої подруги, а ще грає в бридж зі зловісним Юзефом на прізвисько Сталін і навіть... проводить ніч у поліції. А понад те Буба стає свідком чудес, які розганяють хмари над їхньою домівкою.
  Для дітей середнього та старшого шкільного віку.

821(477)
Щ 61
Щерба, Наталія.
  Часодійна книга [Текст] : таємні записи Родіона Хардіуса : [роман : для дітей серед. та ст. шк. віку] / Наталія Щерба ; [пер. з рос. Н. Косенко]. – Харків : Школа, 2020. – 180, [3] c. : іл. – (Часодії).

  Ця книга є справжнім скарбом для всіх шанувальників циклу "Часодії". У ній зібрано безцінні відомості про ключників і часодїів, про Ефлару з її розкішними замками та неймовірними істотами, оповідки про таємничі події, які згодом вплинули на весь часодійний світ. А найголовніше – авторка поведе шанувальників часодійної історії у сиву давнину, до самісіньких витоків часодійства – того легендарного дня, коли Час став безцінним!
  Для дітей середнього та старшого шкільного віку.

821(410)
К 42
Кіплінг, Редьярд.
  Чому і як? Такі собі казочки [Текст] : [для дітей мол. шк. віку] / Редьярд Кіплінг ; [пер. з англ. В. Федієнко ; іл. В. Харченко]. – Харків : Школа, 2020. – 237, [2] с. : іл. кольор. – (Дитячий бестселер).

   До збірки увійшли всесвітньо відомі казки, що стали улюбленими для багатьох поколінь маленьких і дорослих читачів. Прикрашені сучасними малюнками та виконані в новому переказі, оповідки про допитливе слоненя, хитрого краба, гонорову кішку, горбатого верблюда та інші вкотре захоплять уяву своїх шанувальників!
  Для дітей молодшого шкільного віку.

821(477)
С 91
Сухомлинський, Василь Олександрович.
  Бджолина музика [Текст] : уроки для душі / Василь Сухомлинський ; [іл. О. Смирнова]. – Харків : Школа, 2020. – 96 с. : іл.

  Нова збірка творів Василя Сухомлинського спеціально укладена для дітей, які щойно почали читати. Ретельно дібрані тексти будуть цікавими й зрозумілими для малечі, а великий шрифт надасть дітям можливість читати книгу самостійно.
  Але, хто б не читав самі твори, вкрай важливо, аби дитина поміркувала над прочитаним разом із дорослим, дослухалася до голосу свого серця, зробила певні висновки – власні кроки до того, аби стати Справжньою Людиною!
  Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється