МИХАЙЛЕНКО Валентина Микитівна

МИХАЙЛЕНКО Валентина Микитівна

   

  І в радості, і в горі людина має залишатися людиною такий лейтмотив творів, що увійшли до цієї збірки. Щастя і страждання переплітаються в долях героїв, захоплюють, спонукають читача замислитись, заглянути у свою душу. Змальовані події відбуваються і в далекі тридцяті минулого століття, і у воєнні та повоєнні роки, і в наш час. Тут  і людські трагедії, і пристрасне кохання, і пошуки сенсу життя.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірники книги.
 

   

  Нова поетична збірка Валентини Михайленко різнопланова: романтична закоханість і кохання, яке повністю поглинає людину, роздуми про сенс життя і наше місце у цьому прекрасному й жорстокому світі, відповідальність і безвідповідальність.
  Поетеса не уникає гострих тем – і тут її перо безжальне й вимогливе, як не уникає й еротики та інтиму, про що пише з властивою їй делікатністю і тонким розумінням людської душі. Значну частину інтимної лірики вона присвятила коханому чоловікові, який занадто рано покинув цей світ.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано чотири примірники книги.

   

   Яке воно – жіноче щастя? Спокійна родинна пристань чи розбурхане море почуттів? Героїня роману "На лезі радості" Леся має чудового люблячого чоловіка, гарнюню доню, вона вродлива, талановита – життя посміхається їй всіма своїми принадами. То чому ж, мов зачарований метелик на світло, летить молода жінка на поклик шаленої пристрасті?.. І що несе їй ця непогамовна пристрасть?
  У 2006 році роман "На лезі радості" отримав диплом лауреата VI Всеукраїнського конкурсу романів, п’єс та кіносценаріїв "Коронація слова" і у 2007 році вийшов у світ у видавництві братів Капранових "Зелений пес".
  Повість "У лабіринтах трикутника" вперше вийшла друком за обласною програмою підтримки видання книг місцевих авторів у видавництві "Чернігівські обереги" у 2004 році. У ній письменниця розмірковує над такими споконвічними людскими цінностями, як порядність, відданість у дружбі, вірність у коханні, про те, які розігруються життєві трагедії, коли ними нехтують.
  В обох творах присутня детективна лінія.
  У книзі також подається уривок з нового роману Валентини Михайленко "Сестро моя...", який ще друком не виходив.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється