МИХАЙЛЕНКО Валентина Микитівна

МИХАЙЛЕНКО Валентина Микитівна

84(4УКР)
П 49
  Поліські первоцвіти [Текст] : літературно-мистецький альманах / Короп. центр. район. б-ка, Район. творч. клуб "Первоцвіти Коропщини" ; [уклад. Валентина Михайленко]. – Чернігів : Десна Поліграф, 2017. – 159 с. : іл.

  Літературно-мистецький альманах "Поліські первоцвіти" виходить у світ до знакової події в діяльності районного творчого клубу "Первоцвіти Коропщини" – у серпні 2017 року виповнюється п'ятнадцять років з часу його заснування. Це четвертий альманах районного творчого об'єднання, до якого увійшли поезія, проза, пісні, краєзнавче дослідження та вироби, створені методом інкрустації соломкою.
  Видання в першу чергу розраховане на земляків – шанувальників творчості місцевих авторів, а також на широкий читацький загал.

84(4УКР)
Б 82
Борисенко, Любов Петрівна.
  Пори душі [Текст] : поезія
/ Любов Борисенко. – Чернігів : Десна Поліграф, 2017. – 63 с.

  "Пори душі" – перша книга Любові Борисенко, в якій вона постає перед читачем як вдумлива поетеса, що не боїться розчинити навстіж свою душу і впустити в неї свідків своїх радощів та печалей. Теми, які порушує авторка, близькі багатьом: це і трепетне кохання, і біль втрати, і пошуки незгаслим серцем нового почуття, а також роздуми про життя жінки, котра водночас і зріла, і юна, котра, втративши багато, не втратила надії. Частина віршів присвячена рідному краю, малій батьківщині, найдорожчим людям. Є у збірці й гумор.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється