ҐУБЕРНАЧУК Сергій Григорович

ҐУБЕРНАЧУК Сергій Григорович

821(477)
Г 93
Губерначук, Сергій Григорович.
  Усім тобі завдячую, Любове. [Текст] : [зб. поезій] / Сергій Губерначук ; [уклад. О. М. Кучерява]. – Київ : Про формат, 2018. – 339 с. : фот.

  У збірку ввійшли вибрані поезії різних років творчого життя Сергія Ґуберначука. Представлено вірші, що сповнені глибокими почуттями, філософськими міркуваннями, соціальними мотивами, любов'ю до життя, до рідного краю, до рідної мови та родини. Включено також окремі вірші, присвячені рідним та близьким, гумористичні вірші, вірші для дітей та тексти пісень.
  У збірці збережено оригінальний авторський стиль та граматику.

821(477)
Г 93
Губерначук, Сергій Григорович.
  Переді мною. [Текст] : [зб. поезій] / Сергій Губерначук ; [уклад. О. М. Кучерява]. – Київ : Майстер-принт, 2018. – 127 с.

  У збірку ввійшли вибрані поезії філософського та соціального спрямування, а також ліричні вірші Сергія Ґуберначука. Поезії відображають нестереотипне сприйняття автором навколишнього світу, глибокий прихований сенс, особисте розуміння і переосмислення творчої природи людини, віддзеркалюють різноманітні прояви почуттів і стосунків між людьми, особливості доленосних подій. Представлені твори вирізняються багатством поетичних образів, стилістичною привабливістю, нестандартністю думок та поглядів.
  У збірці збережено оригінальний авторський стиль та граматику.

821(477)
Г 93
Губерначук, Сергій Григорович.
  Пергаменти [Текст] : [зб. поезій] / Сергій Губерначук ; [уклад. О. М. Кучерява]. – Київ : Майстер-принт, 2018. – 199 с.

  У поезіях Сергія Ґуберначука, зібраних в цій книжці, втілено живі слова, глибокі думки, філософські міркування, роздуми про буття і біблійні істини, вміло, у суто індивідуальній манері, створено різноманітні образи і характери, відображено соціальні особливості, історичні події, представлено відомі особи.
  У збірку включено твори різних років написання, стилів і жанрів, зокрема тринадцять Пергаментів. Усі вони своєрідні та щирі, просякнуті душевним теплом і любов'ю або тонким і дружнім гумором.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється