СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

355
Ж 74
  Жити всупереч: проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі [Текст] : [дослідження / [Є. Бардяк та ін.; за заг. ред. А. Боднар, С. Шлегеля]. - Київ : Фенікс, 2018. - 206, [1] с. : кольор. іл.

  Дослідження спрямоване на висвітлення проблем, з якими стикається цивільне населення внаслідок збройного конфлікту на сході України. Це насамперед такі, що стали наслідком обстрілів міст, селищ та сіл, розміщення військової техніки у зонах проживання цивільного населення, та надання медичної допомоги пообіч лінії розмежування. У збірці звітів проаналізовано національне законодавство та міжнародно-правові норми, вплив конфлікту на рівень життя жителів Донбасу. Автори також напрацювали рекомендації для відповідальних установ, організацій та інституцій, які вповноважені вплинути на зазначені у звітах проблеми.
  Видання адресовано громадським активістам, журналістам, представникам правоохоронних органів та широкому колу читачів, небайдужих до поточної ситуації на сході України.

343
З-68
  Злочини без покарання: порушення прав людини під час збройного конфлікту на сході України [Текст] : [звіт / О. Одегов, Н. Гриценко ; за заг. ред. В. Щербаченка]. – Київ : Східноукраїнський центр громадських ініціатив, 2018. – 63 с. : іл., табл. – (Моніторинг прав людини на Донбасі – розширення можливостей організацій громадянського суспільства у справі документування конфлікту на сході України : проект).

  Звіт висвітлює результати дослідження ситуації з офіційними розслідуваннями кримінальних правопорушень, скоєних відносно цивільних осіб та українських військових під час збройного конфлікту на сході України. На прикладі окремих справ представлені деякі системні проблеми, що виникають під час розслідувань, та запропоновані можливі шляхи їх вирішення. Викладені у звіті фактичні обставини окремих кримінальних правопорушень дозволяють усім, хто цікавиться окресленою проблематикою, самостійно зробити висновки про ефективність чи неефективність відповідних розслідувань.

343
З-12
  За гратами будинку "уряду ЛНР": аналітичний звіт [Текст] / [Г. Янова ; за заг. ред. В. Щербаченка]. – Київ : Східноукраїнський центр громадських ініціатив, 2018. – 43 с. : іл., табл.

  Звіт розповідає про одне з багатьох місць незаконного тримання під вартою, створених на території Луганської області під час збройного конфлікту на Донбасі. Описана незаконна в'язниця розміщувалася в колишньому приміщенні Луганської обласної державної адміністрації за адресою: площа Героїв Великої Вітчизняної війни, 3. В основу звіту покладено 19 інтерв'ю з людьми, яких утримували в підвалі будинку "уряду ЛНР" представники самопроголошеної республіки.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється