МЕЛЕЩЕНКО Олександр Костянтинович

МЕЛЕЩЕНКО Олександр Костянтинович

070(477)
М 47
Мелещенко, Олександр Костянтинович.
    Сучасна українська екологічна публіцистика: огляд сімдесятих – десятих років [Текст] : тексти лекцій
/ О. К. Мелещенко, О. О. Ковальчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Г. Шевченка, Київ. нац. ун-т культури і мистецтв. – Київ : Дніпро, 2020. – 111 с.

 Тексти лекцій професора Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка О. К. Мелещенка та кандидата наук із соціальних комунікацій Інституту міжнародних відносин і журналістики Київського національного університету культури і мистецтв О. О. Ковальчук присвячені сучасній українській екологічній публіцистиці за майже півстоліття – із 1970-х до 2020 років.
  Видання розраховано на студентів і викладачів журналістських і суміжних підрозділів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться журналістикою загалом та екологічною журналістикою зокрема.

07
М 47
Мелещенко, Олександр Костянтинович.
    Інформація, інформаційний [Текст] : словник термінів і понять для журналістів і політологів
/ О. К. Мелещенко, А. А. Чічановський, В. І. Шкляр. – Київ : Грамота, 2007. – 68, [2] с.

  У науково-популярному виданні впорядковано міждисциплінарне поняття "інформація", обґрунтувано його використання в журналістикознавстві та політичній комунікації, дано визначення сучасним термінам і поняттям, у яких використовується прикметник "інформаційний".
  Для журналістикознавців і журналістів, дослідників сфери масової комунікації, фахівців із проблем політики та ідеології, а також усіх, хто цікавиться цієї проблематикою.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється