МИЗАК Нестор Степанович

МИЗАК Нестор Степанович

94(477)
М 58
Мизак, Нестор Степанович.
    Підпільна графіка ОУН, УПА у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу [Текст] : [монографія]
/ Нестор Мизак ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. – Чернівці : Чернівецький національний університет, 2015. – 320, [4] c.

  Книга "Підпільна графіка ОУН, УПА у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу" є тринадцятим додатком до серії "За тебе, свята Україно". У ній розповідається про повстанську графіку у листівках, які автор познаходив у сховищах ОУН, УПА під час польових досліджень теренів визвольної боротьби. Підпільна графіка належить до малодосліджених сторінок героїчного спротиву українського народу російським загарбникам у 1944–1960 pp. Водночас йдеться про сучасну повстанську графіку українського художника Івана Балана з Чернівців до книг Нестора Мизака про УПА. Видання буде корисним для всіх, хто цікавиться українською визвольною традицією.

94(477)
М 58
Мизак, Нестор Степанович.
    Українська Голгофа. Чортківський розстріл 1942 року [Текст]
/ Нестор Мизак. – Чернівці : Друк Арт, 2020. – 213 с.

  "Українська Голгофа. Чортківський розстріл 1942 року" – вісімнадцята книга додатка до серії "За тебе, свята Україно", у якій досліджуються обставини розстрілу німецьким гестапо 56-ти патріотів України на полі Чортків – Стара Ягільниця 27 листопада 1942 року. Характеризуються причини переслідування нацистами членів Організації Українських Націоналістів, жорстокого поводження з ними у тюрмах Коломиї і Чорткова, висвітлюються життєписи приречених на смерть, спогади про них. Розповідається про довголітній пошук місця розстрілу борців за волю України, їх ексгумацію та перепоховання тлінних останків героїв на Меморіалі Слави цвинтаря м. Чортків. У книзі розвінчуються сучасні фальсифікації ідеологів "русского міра" про співпрацю оунівців з німецьким нацизмом.
  Рекомендовано науковцям, учителям, молоді та всім патріотам України, хто закоханий у рідну історію та героїчне минуле українського народу.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється