БОНДАРЕВИЧ-ЧЕРНЕНКО Лілія Василівна

БОНДАРЕВИЧ-ЧЕРНЕНКО Лілія Василівна

821(477.51)
Б 81
Бондаревич-Черненко, Лілія Василівна.
  За годину до раю. 25 історій про життя і кохання, самотність і щастя [Текст] : [повість]
/ Лілія Бондаревич-Черненко. – Житомир : О. О. Євенок, 2019. – 143 с.

  Нова книга україно-білоруської письменниці Лілії Бондаревич-Черненко "За годину до раю" – про рай на нашій грішній землі, який складається з кровних зв'язків, любові й дружби, несподіваних радощів. Про той рай, який ми можемо створити для рідних, знайомих і незнайомих. А ще – про самотність. Про страх перед невблаганним віком. І про те, що ми набагато сильніші, ніж думаємо.
  Письменниця разом зі своїми героями розмірковує про старість у її звичному й екзистенціальному сенсах. 25 історій, 25 доль різних людей складають поліфонічне полотно думок і сподівань, спогадів і надій, печалей і мрій. Це історії-сповіді, і вони не схожі одна на одну, бо кожен прийшов у старість зі своїм наплічником. У них є біль і зворушливість, іронія і гумор, відважна щирість. А щасливим, виявляється, можна бути не тільки в 30, а й у 70 і 80 років...

821(477.51)
Б 81
Бондаревич-Черненко, Лілія Василівна.
  Букет сирени для Иисуса [Текст] : дневниковая проза
/ Лилия Бондаревич-Черненко . – Житомир : О. О. Євенок, 2020. –323 с. : ил.

  Нова книга україно-білоруської письменниці Лілії Бондаревич-Черненко "Букет бузку для Ісуса" написана в жанрі щоденникової прози, і її головні теми – час, Бог, людина.
  Книга складається з трьох частин, об'єднаних в один гармонійний і цілісний художньо-документальний твір. "Густинські зошити" – це тексти, що розповідають про благотворний вплив Густинської Свято-Троїцької обителі і її ігумені Матінки Віри (В. Г. Таран) на долі людей.
  У щоденникові записи вплетені також есе і новели розділу "Життя Ісуса", в яких автор подає своє бачення окремих подій долі Спасителя, дивиться на них очима жінки, що живе в XXI столітті.
  Трипланова розповідь дозволяє письменниці з'єднувати в одне ціле простори і часи, зв'язати воєдино земне і небесне, минуле і сьогоднішнє. Вона виводить нас за межі звичайного, буденного, намагаючись, разом з читачем, відшукати відповіді на деякі важливі питання Православної Віри. А ще – ділиться своєю любов'ю до життя, і до Бога нашого Ісуса Христа.
  Це четверта книга із серії книг, присвячених Густинській обителі і питанням Віри (серед вже виданих – "Густинські етюди", "Ігуменя Віра: "Ми всі – діти Бога", "Ігуменя").

821(477.51)
Б 81
Бондаревич-Черненко, Лілія Василівна.
  Янгол на порозі [Текст] : вибране: оповід., есеї, монологи різ. років укр. та біл. мовами
/ Лілія Бондаревич-Черненко. – Чернігів : Десна Поліграф, 2019. – 159 с. : іл.

  "Кохання для письменниці і жінки Лілії Бондаревич-Черненко є категорією абсолютною, найкоштовнішою, яку неможливо вимолити чи купити за гроші... Це дар небес і останнє золото в нашому житті...", – так написала про автора книги у своїй дисертації Т. А. Фіцнер, кандидат філологічних наук, доцент Гомельського університету імені Ф. Скарини.
  Україно-білоруська письменниця Лілія Бондаревич – літераторка європейська. У своїх текстах вона по-сучасному модернова, іронічна, парадоксальна, інтелектуальна. Письменниця непередбачувана, мов вітер, і послідовна, наче годинник. Вона щоразу дивує і зворушує.
  Головні героїні її есеїв та оповідань – жінки. І неважливо, скільки їм років і де вони живуть – у місті чи в сільській глибинці. Кожна з них – загадка, зірка. Чаклунка і мадонна. Вона – таємничий Всесвіт, китайський ієрогліф. За кожним монологом, оповіданням – історія її долі та кохання. І кожну жінку по праву можна вважати видатною, бо життя кожної з них у XXI столітті – своєрідний подвиг...

821(477.51)
Б 81
Бондаревич-Черненко, Лілія Василівна.
  Єва в пошуках Адама [Текст] : вибране: оповід., есеї, монологи різ. років укр. та біл. мовами
/ Лілія Бондаревич-Черненко. – Житомир : О. О. Євенок, 2019. – 239 с. : іл. 

  У кожному з нас живе сором'язлива таємниця: ми всі хочемо кохати і бути коханими. Книга відомої українсько-білоруської письменниці Лілії Бондаревич-Черненко "Єва в пошуках Адама" саме про кохання, про жінку й чоловіка. Про перший ніжний дотик та останній погляд. Про щастя й розлуку.
  Ця письменниця щоразу дивує та зворушує нас. Героїні її есеїв та оповідань, незважаючи на втрати, прекрасні, принадно беззахисні й дивовижно сильні водночас. "Жінка щодня виломлюється зі своєї вчорашньої оболонки, як пташеня зі шкарлупи. Спалює при повному місяці своє вчорашнє, наче жаб 'ячу шкіру, що заважає їй літати та дихати... І починає все з нуля...", "У кожної Єви є своє яблуко про запас...", "І Бог створив жінку необачно...", "Справжня жінка щодня чаклує, як добра чарівниця. Змінює форму речей і Всесвіт, у якому живе...". Що не фраза, то афоризм! Жінка в її творах – зірка й квітка. Суцільний Космос. Китайський ієрогліф. Мадонна й Мавка. Навіть коли вона плаче... Не плачте!
  "Нічого, дівчата, ми ще політаємо!"

821(477.51)
Б 81
Бондаревич-Черненко, Лилия.
  Фрески [Текст] : лир. поэзия
/ Лилия Бондаревич-Черненко. – Чернигов : Десна Полиграф, 2019. – 143 с. : ил.

  У наш прагматичний час ми намагаємося відшукати істину, з якою не страшно жити. Кожен з нас несе в собі велику і сором'язливу таємницю – він хоче любити і бути коханим...
  Нова книга україно-білоруської письменниці Лілії Бондаревич-Черненко про щастя і про самотність, про пошуки себе і необхідність розмови з Небом.
  Кожен її вірш – це яскравий моноспектакль, історія чоловіка і жінки, їх любові. Вірші пахнуть бузком і степом, в них літають ластівки і дикий вовк покірно їсть зерна попкорну, а вітер всю ніч грає на сосні, як на бандурі.  В її поетичному потоці свідомості є все – парадоксальність і багатовимірність, постмодерністські образи і метафори, іронічність і ніжність. А ще – несподівані сюжетні повороти і щемлива експресивність, неповторність особистої авторської інтонації та легкість стилю.
  Родзинкою даної книги є п'ятивіршшя, кожне з яких має свій глибокий філософський зміст.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється