ПИЛИПЕНКО Олег Іванович

ПИЛИПЕНКО Олег Іванович

621.8
П 32
Пилипенко, Олег Иванович.
    Полимерные детали машин [Текст]
/ О. И. Пилипенко. – Чернигов : Десна Полиграф, 2020. – 303 с.

  Викладено основи розрахунків полімерних деталей машин на міцність і жорсткість по допустимим напругам і граничному стану, конструювання та досвід застосування деталей машин з найбільш застосовуваних полімерних матеріалів і композитів на їх основі. Розглянуто пресові, різьбові, болтові, замкові з'єднання полімерних деталей і нероз'ємні з'єднання з арматурою, зварні та клейові з'єднання, деталі ланцюгових, зубчастих і ремінних передач. Представлена технологія виготовлення полімерних деталей машин від підбору рецептури, використання відходів виробництва до проектування і виготовлення технологічного оснащення та застосування обладнання.
  Показана техніко-економічна ефективність застосування деталей машин і механічних передач з полімерних композитів на прикладі інтегрованих конструкцій деталей машин і виготовлення їх за одну технологічну операцію литтям під тиском на термопластавтоматах, що дає можливість кардинально (в рази, а не на відсотки) знизити трудомісткість виготовлення деталей приводів машин, отримуючи при цьому ряд переваг конструктивного, технологічного та експлуатаційного характеру.
  Книга орієнтована на інженерно-технічних працівників науково-дослідних, проектних організацій та підприємств машинобудівного профілю, а також викладачів, аспірантів і магістрантів вищих технічних навчальних закладів, що здійснюють підготовку відповідних кадрів.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється