ЦУПРИКОВА Леся

ЦУПРИКОВА Леся

159
Д 40
Джексон, Адам Джексон.
    10 секретов любви [Текст] : современная притча о мудрости и любви
/ Адам Дж. Джексон. – Москва : София, 2015. – 124, [3] с.

  Любов і радість істинно любовних відносин в житті занадто часто здаються нам недосяжною казкою. Але кожен з нас здатний любити, бути коханим і створити такі відносини у своєму житті. Існують загальні закони, за якими влаштовано все в природі і житті, і в цих законах є секрети Справжньою Любові – вічні принципи, висловлені стародавніми мудрецями.
  Ця книга про самотнього, розчарованого молодого чоловіка, який під керівництвом загадкового старого китайця починає надзвичайну подорож у світ власної душі, допоможе вам впоратися з багатьма проблемами в сім'ї, на роботі, в спілкуванні з людьми близькими і випадковими...

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірники книги.

84(4ВЕЛ)
М 74
Мойєс, Джоджо.
    До зустрічі з тобою [Текст] : роман
/ Джоджо Мойєс. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 379, [1] с.

  "Підштовхуй себе. Не засиджуйся". Саме цього паралізований Вілл вчить Луїзу, свою молоду доглядальницю. Вона мешкає з батьками, знає напевне, скільки кроків від зупинки до її будинку, але навіть не уявляє, як воно – жити на повну. А він після жахливої аварії цілком втратив сенс життя, сховавши всі почуття під маскою збайдужілого циніка... Такими вони були до зустрічі одне з одним. Але головне – якими стали! "Живи на повну. Просто живи".

84(4УКР)
К 60
Колисниченко, Нина Владимировна.
    Чудесный мир моих снов [Текст]
/ Н. В. Колисниченко. – Чернигов : Деснянська правда, 2004. – 183, [1] с.

  Що таке сон – знають усі. Але про те, що наш Спаситель і небесні наставники можуть через сни допомогти людині знайти правильний вихід з життєвого тупика, напевно, мало хто знає.
  У цій книзі описані дуже цікаві сни-одкровення. Читач може дізнатися, чому сни є невід'ємною частиною нашого життя, а також школою буття. Чи можна завдяки снам виправити свої помилки і змінити долю? Чому ми страждаємо? Чи є життя після смерті? Яким буде світ у майбутньому? І якою силою володіє віра з молитвою?

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється