ЗАІКА Ганна Олександрівна

ЗАІКА Ганна Олександрівна

84(4ВЕЛ)
Г 98
Гэссон, Сэм.
    Кошка, которая все видела. Молчаливый свидетель [Текст] : роман
/ Сэм Гэссон ; [пер. с англ. С. Мозговой]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2017. – 269, [1] с.

  Тиха брайтонська вулиця приголомшена вбивством... На кухні власного будинку знайдено мертвою Поппі Раттер, а її чоловік, головний підозрюваний, нічого не пам'ятає про події минулої ночі. Є тільки один свідок – улюблениця одинадцятирічного Бруно Глью, кішка Мілдред. З відеокамерою на нашийнику вона вирушила на прогулянку того фатального вечора і зникла... Приватний детектив у відставці Джим Глью і його син Бруно починають власні розслідування. Але хто першим дізнається, де переховувалася кішка і кого вона бачила?

84(4ВЕЛ)
П 70
Пратчетт, Террі.
    Колір магії [Текст] : роман
/ Террі Пратчетт ; [пер. з англ. Юлії Прокопець]. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 313, [4] с.

  "Колір магії" – перший роман із серії "Дискосвіт" майстра інтелектуального фентезі Террі Пратчетта. Написаний у 1980-х роках, роман пародіює штампи тогочасної фантастики і дотепними натяками, грою слів та жартами закладає основи неповторного Пратчеттового стилю, який у пізніших творах проявить себе витонченою гострою сатирою.
  Роман відкриває один із циклів серії – "Ринсвінд" та є своєрідним ключем-підказкою до багатьох явищ Дискосвіту. Маршрут туриста Двоцвіта і його гіда Ринсвінда, чарівника-невдахи, малює своєрідну карту розмаїтого неозорого світу, з міфічними істотами, дивовижними рослинами, таємничими чарами й особливою магією. Якого ж кольору ця магія, чи справді світ плаский, чи можна змінити свою долю і втекти від Смерті, якщо ти всього-на-всього фігурка у настільній грі, і ставки вже зроблено?

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється