ВО "БАТЬКІВЩИНА"

ВО "БАТЬКІВЩИНА"

821(410)
К 48
Клейтон, Виктория.
  Дикие сердцем [Текст] / Виктория Клейтон ; [пер. с англ. Г. Баташова]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2008. – 525 с.

  Напередодні весілля молода лондонська художниця вирішила втекти до глухого села, щоби розібратися у власних почуттях, однак подорож перетворюється на захопливу пригоду.
  Доброта, почуття гумору, вміння приймати людей такими, як вони є, допомагають Фредді пристосуватися до сільського життя. Вона відкриває в собі чесноти, про які досі й не підозрювала, і врешті-решт знаходить нове кохання.

821(410)
А 64
  Английский детектив [Текст] : [сборник : пер. с англ.] / сост. М. М. Ланина. – Санкт-Петербург : Лениздат, 1992. – 446, [2] с.

  До збірки увійшли твори, що належать до кращих зразків детективного жанру.
  Едмунд К. Бентлі – "Остання справа Трента". Автор присвятив цю книгу Г. Честертон, який визнав роман одним з кращих детективів англійської літератури.
  Дороті Сейер – "Чий труп?". К. І. Чуковський справедливо назвав письменницю "найобдарованішою" з представників цього жанру.
  Агата Крісті – "Карти на стіл". Роман з характерним для цього всесвітньо відомого майстра хитромудро закрученим сюжетом.

821(410)
Б 87
Бриско, Джоанна.
  Будь со мной [Текст] / Джоанна Бриско ; [пер. В. Михалюк]. – Харьков ; Белгород : Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2008. – 317 с.

  Декілька щасливих років спільного життя, палке кохання, здається, міцно пов'язують молоде подружжя. І коли між ними сірою тінню постає жінка-привид, досвідчена та збочена інтриганка, що повиває обох своїми чорними чарами, благополучний шлюб піддається важкому випробуванню. Тривожним втіленням нечистої таємниці надовго залишиться вона в їх пам'яті...

821(73)
Ш 86
Шрив, Анита.
  Их последняя встреча [Текст] : [пер. с англ.] / Анита Шрив. – Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2004. – 349, [1] с.

 

  Пронизаний болем кохання, яке не збулося, роман відомої американської письменниці Аніти Шрів розповідає про три відрізки життєвого шляху талановитих поетів Лінди Феллон та Томаса Джейнса. Автор веде читача назад крізь час щоб показати, як один вчинок, навіть одне слово може шокуючим резонансом звучати протягом життя. В той же час розповідь окутана магічним флером таємниці, розгадку якої читач знайде в очах сімнадцятирічної Лінди та юнака, який її любить.

821(73)
К 47
Кларк, Элизабет.
  Дорогами судьбы [Текст] / Элизабет Кларк ; [пер. с англ. К. И. Толок]. – Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2005. – 351 с.

  Юна Шарлотта виходить заміж за доброго, нерішучого Френсіса Далтона, який любить її ніжною, але... платонічної любов'ю. Молода жінка томиться незрозумілими їй бажаннями, намагаючись побороти чуттєвість за допомогою розуму. Тож не дивно, що зустріч з привабливим і мужнім Люком Ешкрофтом піднімає в душі Шарлотти бурю почуттів і суперечливих пристрастей...

821(477)
Э 84
Эсаулов, Александр.
  Хозяин Зоны [Текст] : романы / Александр Эсаулов. – Харьков ; Белгород : Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2008. – 397 с.

  Чорнобильські події залишили слід у долях багатьох наших сучасників. Автор роману "Хазяїн зони" за велінням долі опинився в епіцентрі трагедії, тому не з чужих слів знає про те, що і як відбувалося 1986-го. Однак у першу чергу його хвилюють моральні питання. Кому ми ввіряємо долю своєї країни, своїх дітей? Що чекає на нас у майбутньому? Чи зможуть люди при владі дати їй ладу по совісті?
  Герої роману "Факультет вселюдного кохання", попри всі випробування, що випали на їх долю, залишились вірними головному життєвому принципу: за будь-яких обставин людина повинна бути людиною. Вони пройшли через пекло сталінських репресій, відчули на собі приниження й несправедливість, але зберегли здатність пробачати і кохати.

821(73)
К 64
Коннеллі, Майкл.
  Мертва тиша [Текст] / Майкл Коннеллі ; [пер. з англ. Т. Іванової]. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2007. – 364, [1] с.

  1993 року в Лос-Анджелесі зникла молода жінка на ймення Марі Ґесто. Відтоді минуло тринадцять років, але її так і не знайшли тоді і справу не закрили. Детектив Гаррі Босх здогадується, хто викрав Ґесто, але йому бракує доказів. Він дізнається від прокурора, що чоловік, засуджений на смерть за два жорстоких вбивства, воліє зізнатися ще в декількох тяжких злочинах, зокрема і в убивстві Ґесто. Босх розуміє, що через його давню помилку злочинець вбив ще дев'ять жінок.

821(44)
М 34
Матей, Яна.
  Марьяна. Проданная в рабство [Текст] / Яна Матей в соавторстве с Анной Бертход ; [пер. с фр. Э. Болдина ; предисл. М. Кицаевой]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2011. – 284, [2] с.

  Неповнолітня Мар'яна шукала роботу няні, та їй довелося йти на гору з незнайомим чоловіком... У кімнату для сексу. Спала вона разом з іншімі дівчатами в льосі. Залякані, без освіти та права вибору, вони тисячами виходять на вулиці європейськіх столиць, щоб італійською, іспанською, французькою мовами проказувати єдину завчену фразу: "Привіт, хочеш зайнятися коханням?".

821(460)
М 80
Моро, Хавьер.
  Индийская страсть [Текст] / Хавьер Моро ; [пер. В. Степанов]. – Харьков ; Белгород : Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2008. – 458, [2] с. : [8] с. фот.

  У січні 1908 року сімнадцятирічна іспанка верхи на розкішно оздобленому слоні в'їхала до Капуртал, столиці маленького королівства на півночі Індії. Мешканці вийшли на вулиці, щоб тепло зустріти нову принцесу з незвично білою, як сніг на вершинах Гімалаїв, шкірою. Весілля андалузки Аніти Дельгадо і одного з найбагатших магараджів Індії було схоже на чарівну казку. Так почалася велика історія кохання і зради, котра тривала майже два десятиліття в Індії, країні принців.

821(73)
М 48
Мельцер, Брэд.
  Книга судьбы [Текст] : [роман] / Брэд Мельцер ; [пер. c англ. А. Михайлов]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2008. – 588, [2] с.

  Молодик із команди президента Вес Холловей вже кілька років терзається думками про те, що через нього загинула людина: психічно хворий Ніко Адріан застрелив Рона Бойла. Тоді ж сліпа куля непоправно спотворила самого Холловея. Що це було: покарання за помилку чи жорстокі правила чужої гри? Вісім років по тому історія знаходить несподіване продовження. Знову виникають питання, відповіді на які, здавалося, поховані в минулому...

84(7СПО)
Д40
Джексон, Мелани.
  Повелитель [Текст] / Мелани Джексон ; [пер. с англ. Т. О. Шевченко]. – Харьков : Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2006. – 319 с.

  Зустріч із загадковою красунею Зі для Ніколаса – звичайної успішної людини – не тільки стала початком великого кохання, але й подарувала можливість вирватися з кола нав’язаних суспільством уявлень, повернути свою душу, відчути в собі здатності чарівника.
  Рятуючи людство, вони повинні зітнутися із Силами Пітьми.
  Обидва розуміють, що їхні ролі визначено заздалегідь. Чи мають вони право вибору? Але найбільше краяє питання: кохання чи магія кинула їх в обійми одне одного? А може, саме кохання і є магія?

821(44)
Д 96
Дюма, Александр.
  Предводитель волков [Текст] ; Вампир / Александр Дюма ; [пер. с англ. : Е. Еременко, Е. Кононенко]. – Харьков ; Белгород : Книжный клуб, 2009. – 412, [1] с. : ил.

  Що сильніше – кохання чи смерть? Які сили та пристрасті спрямовують людину в її житті? Що переважить шальки терезів – любов до себе чи відповідальність перед Богом і людьми? І чи можна звестися на ноги, спіткнувшись?
  У пошуках відповідей герої містичних творів Александра Дюма йдуть важкими, часом неймовірно страшними шляхами...

84(4ВЕЛ)
Д 80
Дуглас, Луиза.
  Love of My Life. На всю жизнь [Текст] / Луиза Дуглас ; пер. В. Немченко ; [пер. с англ. В. Немченко]. – Харьков ; Белгород : Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2008. – 268 с.

  Тридцятирічна Олівія Феліконе обожнювала свого чоловіка, купалася в його коханні, але раптово овдовіла. Намагаючись подолати розпач, героїня заглиблюється в спогади про літа молодії, де в неї є свої "кістяки в шафі", аналізує довгі й непрості відносини з родичами чоловіка і короткий любовний зв'язок з його братом-близнюком. Насамкінець вона приходить до розуміння нехитрих життєвих істин, і душа її сповнюється спокоєм.

821(73)
С 41
Ситтенфилд, Куртис.
  Мужчина моей мечты [Текст] : [роман] / Куртис Ситтенфилд ; [пер. с англ. В. Михалюк]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2007. – 317, [1] с.

  У цьому романі читач не знайде жодної загадки. Він написаний настільки щиро, що відразу розумієш: мета автора – не розважити, а ствердити просту істину про взаємини чоловіка і жінки.
  Героїня книжки Анна намагається знайти відповіді на найскладніші питання, які ставить перед людиною кохання. Чи можна перекладати провину за невдачі дорослого життя на своє нещасливе дитинство? Чи варто жити з нелюбимим чоловіком, вважаючи це ознакою зрілості? Чи це визнання поразки?...
  Доля Анни ще раз підтверджує: не тільки навколишній світ, але й особистий вибір роблять нас тими, хто ми є.

84(7СПО)
Л 55
Ли, Джейд.
  Страстная тигрица [Текст] : [роман] / Джейн Ли ; [пер. с англ. Е. Никитиной]. – Харьков ; Белгород : Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2008. – 364 с.

  Ші По, найвідоміша в XIX столітті наставниця і жриця кохання, присвятила своє життя служінню ідеалам Дао. Поцілунки, ніжні дотики, легкі пестощі – це сходинки до Безсмертя. Рясна злива інь і гаряче полум'я ян допомагають людині сходити вище й вище. Проте Небеса відмовляються прийняти її, і вона вирішує покінчити життя самогубством. Однак на її шляху стоїть сильний і упевнений в собі чоловік – Тен Куї Ю. Він заприсягся, що вони із Ші По зійдуть на Небеса, навіть якщо йому доведеться дарувати їй насолоду безупинно дні і ночі до кінця життя. Єдина умова, яку вона повинна виконати, – це не просто кохатися, а по-справжньому кохати.

821(469)
Э 84
Эса де Кейрош, Жозе Мария.
  Роковое влечение [Текст] : [роман] / Жозе Мария Эса де Кейрош ; [пер. c португ. И. Чежеговой]. – Москва : Аст-Пресс книга, 2005. – 425, [3] с. – (Грезы любви).

  Карлос Едуардо да Майа – молодший представник одного з найавторитетніших і заможних родів Португалії – молодий, красивий, талановитий і добре освічений. Однак доля приготувала блискучому молодому чоловіку важке випробування – шалено полюбити жінку, шлюб з якою не обіцяє йому нічого доброго. От уже воістину багатство і щастя далеко не завжди йдуть рука об руку!
  Страждання Карлоса подвійно сильніше від того, що свої почуття він змушений приховувати від рідного діда, який виростив його без батьків. Адже Карлос прекрасно розуміє, що дозволу на шлюб з коханою жінкою дон Афонсо та Майа не дасть йому ніколи...
  Цей чудовий роман, що належить перу видатного португальського письменника Еси де Кейроша, без сумніву, можна віднести до числа тих небагатьох книг, до яких хочеться повертатися знову і знову.

821(73)
В 17
Ванс, Ли.
  Расплата [Текст] / Ли Ванс ; [пер. с англ. А. Перминова]. – Харьков ; Белгород : Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2008. – 368 с. – (Американский BEST).

 

  Здавалося б, у Пітера Тайлера є все: вродлива і освічена дружина, стрімкий кар'єрний злет на Волл-стрит, величезний будинок у передмісті. Але під цією ідеальною оболонкою усе не так добре, як здається.
  Дружину Пітера раптово вбивають. Коли поліцейські з'ясовують, що єдина пропажа – загадковий пакунок від його кращого друга, Андрія, вони остаточно відхиляють версію пограбування. Пітер стає головним підозрюваним, адже з'ясовується, що в нього є коханка. Він вимушений переховуватися, щоб знайти справжні причини вбивства дружини та зникнення Андрія, перш ніж поліція спіймає його.

821(44)
С 20
Сарду, Ромен.
  Прости грехи наши [Текст] : [роман] / Ромен Сарду ; [пер. c фр. В. Ковалива]. – Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2006. – 445, [1] с.

  Зима 1284 року. У єпархії Драгуан, що знаходиться у графстві Тулузькому, лютує "диявольська" холоднеча. У місцевій річці знайдено частини людських тіл... Саме тоді у єпархії з'являється священик на ім'я Енно Ґі. Його тільки-но призначено до приходу Ертелу. Загублене в дрімучому лісі, оточене гнилими болотами, що породжують усіляку заразу, село Ертелу вже кілька десятиліть позбавлено зв'язку із зовнішним світом – воно немов зникло. Місцева церква перетворилася на руїни, багато будинків покинуто. Практично нічого не відомо про те, що сталося з її жителями...
  Однак цей забутий Богом прихід чомусь цікавить Рим. Резиденцію Папи сповнюють слухи, а секретні служби Ватикану переймаються зміцненням влади церковних ієрархів у далекій Франції... Схоже, що у "зникненні" Ертелу криється жахлива таємниця...

821(73)
Э 72
Эппинг, Рэнди Чарльз.
  Trust: опека [Текст] / Чарльз Эппинг ; [пер. с англ. И. Паненко]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2008. – 332 с.

  Короткий рядок коду на екрані комп'ютера, що випадково виявляє Алекс Пейтон, є номером банківського рахунка єврейської родини, відкритим на початку Другої світової війни. Ця знахідка круто змінює життя Алекс. Загадковий рахунок є опікунським, тому нацисти були не в змозі довідатися прізвище справжнього власника грошей. За понад півстоліття у швейцарському банку рахунок зріс до величезної суми.
  У пошуках ключів до розгадки долі єврейської родини Алекс занурюється в безодню корупції і зрадництва. З кожним кроком розслідування вона, сама того не розуміючи, наражає себе і спадкоємців на небезпеку – небезпеку розкрити таємницю, що може коштувати життя.

821(470)
У 80
Устинова, Татьяна Витальевна.
  Там, где нас нет [Текст] / Татьяна Устинова. – Москва : Эксмо, 2009. – 346, [2] с. – (Первая среди лучших).

  Старий друг загинув, вивалившись з вікна, – безглузда, дурна смерть! Відносини з коханою дружиною вкрай розладналися.
  Павлу Волкову здається, що він не впорається з проблемами, що навалилися, з несправедливістю і нерозумінням.
  Волкову здається, що все найкраще вже пройшло, залишилося в минулому, тому самому, де було так добре і якого нині немає і бути не може.
  Волкову здається, що він у всьому винен, навіть в тому, що у жебракуючого на вулиці малюка померла бабуся і він тепер зовсім один. А хіба може шестирічний малюк самостійно боротися з життям?..
  І все-таки він у всьому розбереться – інакше й жити не варто!.. І зробить вибір, тому що вибір є завжди, і дізнається, хто винен у смерті друга.
  А коли стане легко і не страшно, він зрозуміє, що все добре – не тільки там, де нас немає. Але і там, де ми є, теж!..

84(4ІСП)
Г 49
Гинер, Гонсало.
  Тайна масонской ложи [Текст] : [роман] / Гонсало Гинер ; [пер. с исп. В. Ковалива]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2007. – 429, [1] с.

  У середині XVIII століття католицька церква руками інквізиції намагається знищити масонів, позиції яких в Іспанії почали зміцнюватися.
  Однією з жертв цієї політики стає маленька Беатріс. На очах дівчинки інквізитори заарештовують її батька, члена масонської ложі, і вбивають матір. Родина багатого і впливового графа вдочеряє Беатріс, але пережита трагедія відбивається на її долі. Наступні події в житті Беатріс – нерівний брак зі старим знатним сеньйором, загибель коханого, утрата дитини – пробуджують у її душі жагу помсти.

821(438)
Г 80
Гретковская, Мануэла.
  Женщина и мужчины [Текст] : [роман] / Мануэла Гретковска ; [пер. с пол. Л. Стовцюх]. – Харьков ; Белгород : Книжный клуб, 2008. – 316 c.

  Бути жінкою в світі, котрим правлять чоловіки, – чи це легко? А бути жінкою в католицькій Польші?.. Доктору Кларі доведеться пізнати багато чого, перш ніж вона знайде відповіді на свої питання. Вона познайомиться зі східною культурою, дізнається ціну кохання та підступність зради – і все це для того, щоб пересвідчитися: життя невичерпне у своєму розмаїтті. Внутрішня свобода – ось девіз героїв Мануели Ґретковської, лідера сучасної польської феміністичної прози.

821(410)
Т 52
Толкин, Джон Рональд Руэл.
  Властелин Колец [Текст] / Джон Рональд Руэл Толкин ; [пер. с англ.: Н. Григорьевой, В. Грушецкого]. – Санкт-Петербург : Азбука-классика, 2006. – 889, [4] с.

  Трилогія "Володар Кілець" безперечно очолює список "культових" книг XX століття. Її автор Дж. Р. Р. Толкін, професор Оксфордського університету, фахівець з древньої і середньовічної англійської мови, створив дивовижний світ – Середньозем'я, який ось уже без малого п'ятдесят років нездоланно тягне до себе мільйони читачів.
  Там, в Середньозем'ї, в країні, керованій радою чарівників, де в срібних лісах співають ельфи, в глибоких печерах видобувають дорогоцінний Міфріл гноми, а безкорисливість добрих чарівників постійно піддається випробуванням, – розгорається битва Світла і Темряви, результат якої, з волі провидіння, залежить від самих маленьких жителів – Хоббітов.
  В даному виданні трилогія публікується з незначними скороченнями.

821(73)
К 72
Костова, Елізабет.
  Викрадачі [Текст] / Елізабет Костова ; [пер. В. Поляков]. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2010. – 543 с.

  До психіатричної клініки потрапляє незвичайний пацієнт – талановитий художник Роберт Олівер, який учинив напад... на витвір мистецтва – картину, якій понад 100 років. Одержимий бажанням розгадати таємницю, що мучить генія, закріплений за ним лікар Ендрю Марлоу вирушає в захопливу подорож, щоб віч-на-віч зустрітися з натхненням і пристрастю, що пережили століття...

821(73)
М 29
Мартин, Кэт.
  В огне желания [Текст] : роман / Кэт Мартин ; [пер. с англ. Е. С. Никитенко]. – Москва : АСТ : Транзиткнига, 2004. – 350, [1] с. – (Шарм).

  Тендітна Прісцилла Уіллз опинилася в зовсім скрутному становищі: провідник, якого прислав за нею "наречений по листуванню", багатий техаський скотар, убитий. Дівчина змушена звернутися за допомогою... до вбивці провідника, лихого стрілка Брендона ТРАСКО. Брендон, який невисоко оцінював вихованих дівчат, погоджується супроводжувати Прісциллу з великим небажанням, ще не підозрюючи, що ця прекрасна Южанка, послана йому самою долею, його єдина і справжня любов...

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється