ВЛАСЮК Ольга Анатоліївна

ВЛАСЮК Ольга Анатоліївна

821(73)
М 60
Милн, Кевин Алан.
  Шаги навстречу [Текст] : роман / Кевин Алан Милн ; [пер. с англ. И. Паненко]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2015. – 365 с.

  Життя сімнадцятирічної Енн може обірватися в будь-який момент. Її діагноз наче вирок. Єдина надія на порятунок – пересадка серця. Енн потребує спокою, адже кожен день може стати для неї останнім. Проте стосунки в родині вкрай напружені: постійні сварки, скандали... Здається, уже нічого не можна виправити, але одного разу проста гра змінює все...

821(73)
Х 98
Хупер, Мэри.
  Падшая Грейс [Текст] : [роман] / Мэри Хупер ; [пер. с англ. А. Ивахненко]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2012. – 317, [1] с.

  Вікторіанська Англія. Дати життя дитині поза шлюбом – гріх. Поховати померлу під час пологів крихітку в безіменній могилі – безчестя. Невже це відбувається з нею? П'ятнадцятирічну сирітку Грейс зґвалтували, вона так і не почула крику свого синочка, і на довершення хтось викрав єдину рідну їй людину – любу-милу сестру! Та рано чи пізно за розлукою буде зустріч, за бідністю – багатство, а за недолею – щастя...

821(73)
К 28
Каски, Кэтрин.
  Тяжкий грех [Текст] : [роман] / Кэтрин Каски ; [пер. с англ. А. Михайлов]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2010. – 285 с.

  Леді Айві Синклер у відчаї: або вона протягом місяця мусить вийти заміж, або батько позбавить її спадку і назавжди зачинить перед нею двері свого дому! І саме в цю мить віконт Тінсдейл, шлюб із яким обіцяє багатство, нескінченні бали та розваги, зраджує її. Щоб змусити ревнувати невірного прихильника, Айві виходить у світ з величним маркізом Каунтертоном – найманим актором.
  Здавалося б, сіті розставлено! От тільки хто до них потрапить?..

821(410)
Ч-18
Чантер, Кэтрин.
  Тайна имения Велл [Текст] : роман / Кэтрин Чантер ; [пер. с англ. О. Буйвол] . – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2016. – 398 с. : ил.

  Помста – єдине, про що ти можеш думати, коли гине твоя кровинка, єдиний онук. Помста поневолює твій розум. Вона вказує тобі, як чинити. Саме жага помсти говорить тобі, що хлопчикові допомогли потонути. Знайти винного і відплатити по заслузі! Саме так міркувала Рут Ардінґлі, укладаючи ідеальний план помсти.

821(73)
Д 54
   Дневник Мими Приколистки [Текст] / [пер. c англ. Н. Фирсовой]. – Москва : АСТ : Хранитель, 2007. – 315, [1] с. – (Пять звезд) (Super).

  Мімі Приколистці (такий її мережевий нік, і своє реальне ім'я називати вона відмовляється) близько тридцяти, працює вона в одному з найбільших видавництв США. Широку популярність їй приніс мережевий щоденник, який став неймовірно популярним.
  Книга, написана на основі самого знаменитого блогу за всю історію англомовного Інтернету – культового "Щоденника Мімі Приколистки"! Вісімсот тисяч чоловік регулярно читають замітки Мімі, бажаючи дізнатися, що трапилося з нею сьогодні... Перед вами – повсякденне життя Мімі, її чоловіка, її кішки і її друзів і подруг! Чим же це цікаво? Просто їх життя набагато цікавіше і забавніше будь-якого роману!

001
П 14
Палао Понс, Педро.
  Таинственные явления природы [Текст] : самые интригующие паранормал. явления, происходящие на нашей планете / П. Палао Понс ; [пер. с исп. И. Еремина]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2007. – 256 с.

  Це не книга відповідей вже тому, що в більшості випадків відповідей не існує або, щонайменше, їх ще не знайдено. Авторові вдалося зробити широку добірку найвидатніших та найзагадковіших паранормальних явищ, що відбувалися за всіх часів на нашій планеті. Це дивні й іноді шокуючі події, що спантеличують читачів. Але чи тільки в цьому справа? Можливо, мова йде про події, що перебувають за межами людського розуміння?
  Ця книга захопливо, ясно і лаконічно наближає нас до великих загадок в історії людства, вирішення якіх ще в майбутньому. Це дійсно подорож у непізнане, у неймовірне, що існує навколо нас, – яким би дивним воно не здавалося.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється