НЕЧЕПА Василь Григорович

НЕЧЕПА Василь Григорович

Н2.4
 К 61  
    Коло тихого Дунаю [Ноты] : співаник / упоряд. Р. Криль. – Київ : Дзеркало Світу, [2020]. – 39 с.

  Вашій увазі друга редакція співаника дунайських пісень. Розташування пісень і емоції різних джерел – це все сприяє забарвленню емоцій слухача, його настрою і тому що лишається після пісні в думках та серці. Важлива подія цієї збірки усім знайома пісня "Ой у гаю при Дунаю".
  Ця збірочка тематична. Побратими, друзі музиканти з різних міст та гуртів, об'єднанні небезпекою війни, взяли участь у цьому проекті дунайських пісень.
  З певного часу наше об'єднання називається "Музичний батальйон" чи Музбат. І Музбат намагається бути в тих місцях України, де "українського" не вистачає. Це не тільки зона АТО. Тенденції до розбрату та розшматовування української цілісності виникають там, де українець і мова щось меншовартісне та непотрібне. Більше двадцяти років я пишу та граю пісні, також я здійснюю щасливі "подорожі" по чудовим музичним збіркам тих небайдужих ентузіастів, що лишили по собі чудову спадщину – українську пісню у текстах і нотах.
  У цій редакції співаника ми як і завжди намагаємося ділитися найцікавішими здобутками української музики у певних жанрах і маємо надію, що Вам це буде до вподоби!

  До книги додається аудіодиск з піснями.

Н2.4
 Д 83  
    Дунаю мій [Ноты] : співаник / упоряд. М. Сікора. – Київ : Дзеркало Світу, 2019. – 302 с.

  Співаник "Дунаю мій" видано за фінансової підтримки Міністерства культури України та у співпраці з Національною всеукраїнською музичною спілкою. Його схвалено комісією дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти та науки України. Він призначений для використання в музичних закладах І–IV ступенів – музичних школах, спеціялізованих музичних школах, музичних ліцеях, Національних музичних академіях. Збірка містить понад сто народних пісень із клавірами, розміщених у двох розділах – "солоспіви" та "хорові твори". Обсяг співаника – 308 сторінок. Збірку ілюстровано двовзорами українського художника Олега Шупляка.

Н2.4
 Щ 36  
    Щедра коляда [Ноты] : співаник / упоряд. Р. Криль. – Київ : Дзеркало Світу, [2020]. – 37 с.

  У цій зимовій збірочці від "Музбату" об'єдналися не вперше різні гурти та музичні напрямки. Музбатівськи збірки схожі на поки не існуючу радіостанцію, де можна почути найцікавіше що відбувається у музичних новаціях "непопсової" української пісні. У цьому тематичному співанику вони ж до того об'єднанні святом та яскравими ілюстраціями від українських художників, і як завжди в співанику є мелодії акорди і текст пісень. Маємо надію, що ця збірка буде дарувати вам святковий настрій ще багато років.
   До книги додається аудіодиск з піснями.

Н2.4
 С 88  
    Василь Стус [Ноты] : співаник / сл. В. Стус. – Київ : Дзеркало Світу, 2019. – 44 с.

  Проект "Нескорений ПpoRock" – серія альбомів пісень на вірші видатних українських поетів.
  Загальний настрій та намір серії "Нескорений ПpoRock" – популяризація постатей української культури, чия творчість та життя й досі вчать нас патріотизму, любові, людяності, красі. Ми хочемо нагадати про їхні громадянські звершення й, водночас, показати їхні людські якості, мрії, пристрасті, бо саме з поєднання цього й складаються персони, які і досі бентежать уми та серця.
  Перший у серії – альбом на вірші Василя Стуса.
  До книги додається аудіодиск з піснями.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники видання.

  

  Громадська спілка "Творче патріотичне об'єднання "Музичний батальйон"" упродовж останніх п'яти років, окрім іншого, займається видавничою діяльністю та сприяє видавництву з доброчинною метою аудіо CD-збірок, друкованих музичних збірок та великих співаників як автентичного українського фольклору, так і якісної сучасної естрадної україномовної пісні.
  Пам'ятає Музичний батальйон і про наших воїнів. Для них ми скомпілювали CD-диск "Співай, козаче – нехай ворог плаче!", до якого увійшли найкращі авторські пісні наших музбатівців, присвячені подвигу захисників України від російського агресора. Незабаром CD-диск буде доповнено співаником із текстами, гітарними акордами й нотами основної вокальної лінії всіх пісень збірки.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється