ШУМ Дар'я Михайлівна

ШУМ Дар'я Михайлівна

616
К 29
Катеринюк, Тетяна Данилівна.
    Уроки для батьків [Текст] : [уроки-поради дит. лікаря, які беззаперечно стануть у пригоді кожному]
/ Тетяна Катеринюк. – Чернівці : Факел Марії, 2019. – 135, [1] с.

  Ця книжка про те, що необхідно знати батькам, аби їхні діти були в безпеці й росли здоровими.

27
Ц 87
Цуркан, Марія Іллівна.
    Пробудження [Текст] : [Господній НадДар людям на порятунок]
/ Марія Цуркан. – Чернівці : Народознавчо-Просвітницький Центр "Факел Марії", 2017. – 311, [4] с.

  Із цієї книги на прикладі життя Марії Цуркан вся Україна може дізнатися, як "Факел Марії" рятує людей, у душах котрих є світла іскорка, але не маючи духовних знань і справжньої любові до Господа, грішать, аж поки сприймуть ті знання, які Бог подає людям на прозріння через Ґарафіну Маковій. Сприймуть – і порятуються від смерті. Як це сталося з Марією Цуркан. Сталося так дивно і наочно, що про це, мабуть, цікаво дізнатись усім.

821(470)
А 44
Акунин, Борис.
    Бох и Шельма [Текст] : [повести]
/ Борис Акунин. – Москва : АСТ, 2015. – 300, [3] с.

  Дві повісті, що входять в цю книгу, є художнім супроводом другого тому "Історії Російської держави", присвяченого ординській епосі. Дія першої повісті "Звездуха" відноситься до часу монгольського завоювання; дію другий повісті "Бох і Шельма" – до періоду боротьби руських земель за звільнення.

27
Г 95
Гуртовенко, Тетяна.
    Поговорімо про наболіле [Текст]
/ Тетяна Гуртовенко ; Народознавчо-просвітницький центр. – Чернівці : Факел Марії, 2016. – 164 с.

  Ця книга вчить, як на світі жить. Дуже цікава, написана вогнем душі. Побудована на конкретних життєвих ситуаціях і для багатьох стане справжнім підручником життя.

27
М 16
Маковий, Гарафина Петровна.
    Отвечаем на вопросы. Из Господнего одкровения [Текст] : [ответы на вопросы, которые касаются самых разных сфер жизни]
/ Гарафина Маковий ; пер. с укр. Валентины  Данько. – Черновцы : Факел Марии, 2014. – 379 с.

  У цій книзі ви знайдете відповіді на питання, що стосуються найрізноманітніших сфер життя. Їх задавали люди – читачі загальноукраїнської газети "Економічно-благочестивий вісник", і книга народилася із аналогічної рубрики цієї газети.
  Ллється світло на те чи інше питання від Небесного Отця з молитвою: "Господи, як Твоя пресвята воля, скажи..." То книжка може мати назву іще отаку: "З Господнього одкровення", і автора як такого у неї нема. Є люди, що питають, і Той, Хто відповідає: Господь. Ґарафіна Маковій тільки молитвою стяжала, занотовувала, додавала те, що бачила почерез Отця на людських долях, ото й усе.

27
М 16
Маковій, Гарафіна Петрівна.
    Відповідаємо на запитання. З Господнього одкровення [Текст] : [відповіді на питання, що стосуються найрізноманітніших сфер життя]
/ Гарафіна Маковій. – Вид. 2-ге. – Чернівці : Факел Марії, 2013. – 367 с.

  У цій книзі ви знайдете відповіді на питання, що стосуються найрізноманітніших сфер життя. Їх задавали люди – читачі загальноукраїнської газети "Економічно-благочестивий вісник", і книга народилася із аналогічної рубрики цієї газети.
  Ллється світло на те чи інше питання від Небесного Отця з молитвою: "Господи, як Твоя пресвята воля, скажи..." То книжка може мати назву іще отаку: "З Господнього одкровення", і автора як такого у неї нема. Є люди, що питають, і Той, Хто відповідає: Господь. Ґарафіна Маковій тільки молитвою стяжала, занотовувала, додавала те, що бачила почерез Отця на людських долях, ото й усе.

27
М 16
Маковій, Гарофіна.
    "Прошу прийняти..." [Текст] : (бесіди з журналістом, докум. матеріали)
/ Гарофіна Маковій. – 3-тє вид. – Чернівці : Факел Марії, 2014. – 551 с.

  "Прошу прийняти..." – таке прохання майже в кожному листі, що приходить на ім'я автора.
  Індивідуального прийому давно вже немає. Він був лише для того, щоб, виходячи із конкретних людських доль, зібрати для цієї книги матеріал, що яскраво ілюструє неустанну дію Божого Закону.
  Тут детально роз'яснюється, з чого беруться наші біди, і як їх позбутися і від них себе застерегти.
  Перевидаючи книгу більш ніж через десять років, автор внесла суттєві доповнення.

74.200 / 371.01
С 79
Стецюк, Мирослава.
    Рятуймо Землю і себе [Текст] : навч.-метод. посіб. для загальноосвіт. і вищ. навч. закл.
/ Мирослава Стецюк ; Полтав. нац. ун-т ім. В. Г. Короленка, Народознав.-просвіт. центр "Факел пам'яті Марії". – Чернівці : [б. в.], 2015. – 246 с.

  У навчально-методичному посібнику висвітлюються питання ціннісного ставлення людини до основ буття. В першу чергу, до себе, до природи, до соціуму з позицій нашого національного коріння: життя наших предків, їхніх звичаїв, обрядів, побуту, історії та культури на засадах християнської моралі й духовності.
  Розроблена автором тематика виховних годин та методика їх подачі розрахована на учнів 5–6 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник можуть творчо використовувати вчителі на уроках природознавства, біології, з основ здоров'я, спецкурсу "Основи християнської етики", фізкультури, історії та інших предметів суспільно-гуманітарного циклу. Цей навчальний матеріал може бути використаний у вищих навчальних закладах при підготовці вчителів суспільно-гуманітарних та природничих дисциплін, а такожі для проведення виховних годин зі студентами 1–2 курсів.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється