ШАНДРЕНКО Людмила Володимирівна (ВО "Батьківщина")

ШАНДРЕНКО Людмила Володимирівна (ВО "Батьківщина")

821(477)
Д 71
Дочинець, Мирослав Іванович.
    Дорога в небо – до людей [Текст] : історії чоловіків, які витримали
/ Мирослав Дочинець. – Мукачево : Карпатська вежа, 2017. – 274 с.

  Немає поганого життя – є невміння жити... Якщо людина піднімається вгору, бажаючи досягти вершини, – їй необхідно відмовитись від зайвого вантажу... Людина – цe вічне каяття, це відродження... Треба дуже багато працювати; це колись помітять люди, а може, й Бог... Зрештою, все закінчується добре, та не всі мають терпіння дочекатися цього... Якщо сили скінчилися, залишаються ще воля, впертість і витримка...
  Про це та інше йдеться в цій книжці. Її герої витерпіли і витримали. І перемогли.

821(476)
О-53
Олейник, Александр Людвигович.
    Люб Киевич [Текст] : [роман]
/ Александр Олейник. – Минск : Харвест, 2014. – 444, [3] с.

  Книга Олександра Олійника розповідає про заснування одного з найдавніших слов'янських міст – літописного Любеча, про спільну боротьбу східнослов'янських племен з варягами і хазарами, а також про велику і трагічну любов. Крім того, в творі згадується дохристиянська історія Києва, Чернігова, Чорнобиля та Гомеля.
  Сюжет роману наповнений динамізмом, насичений батальними картинами і епізодами, сценами боротьби добра і зла, легким нальотом смутку, іронії і властивим автору гумором. У процесі розповіді Олександр Олійник розкриває образи головних героїв не тільки як державних діячів, які постійно думають про благо своїх земель і підданих, але і як простих, живих людей – які люблять і ненавидять, в побуті і святах, в мирі і війні.

821(430)
Б 82
Борн, Георг.
    Султан и его гарем [Текст] : [роман]
/ Георг Борн ; [пер. с нем. А. Павловой-Пернетти]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2014. – 892 с.

  XIX століття. Занепад Великої Османської імперії... Юна Реція і благородний Саді покохали одне одного з першого погляду. Але на шляху до щастя на них чекає чимало перепон... У Саді закохана принцеса Рошана, і вона ладна на все задля того, щоб добитися взаємності й занапастити суперницю. Спокушений можливістю блискучої кар'єри, Саді стає фаворитом принцеси... Чи збережуть Реція і Саді своє кохання?

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється