КОРОЛЬ Марія

КОРОЛЬ Марія

821(73)
М 15
Мак-Нілл, Елізабет.
    Дев'ять з половиною тижнів [Текст] : роман
/ Елізабет Мак-Нілл ; [пер. з англ. Марії Шакури]. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 220, [2] с.

  Культові "Дев'ять з половиною тижнів" у друкованому варіанті! Ще більше пристрасті і одкровень!
  Після випадкової зустрічі віртуозний спокусник втягує ледь знайому дівчину в небезпечну й чуттєву любовну гру. Під його пильним наглядом вона відкриває для себе нові грані заборонених задоволень. Чи існує межа, яку вона нізащо не перетне? Навіть вона вже не знає відповіді на це запитання...

821(477)
Д 36
Дереш, Любко.
    Архе [Текст] : монолог, який усе ще триває : [роман]
/ Любко Дереш. – Харків : Фоліо, 2012. – 308, [11] с.

  Якщо ви літературний критик або знаний літературознавець, не підходьте близько до цієї книжки! Інакше, якщо ви все ж таки наважитеся її прочитати, вам вночі насняться кошмари, а зранку ви зрозумієте, що настав час міняти професію. Бо Любко Дереш та його "Архе" – це талант, помножений на нестримне почуття гумору, який возведено у ступінь повної відсутності стереотипів. Всім іншим радимо – читайте "Архе". Тому що це не просто модно, це те, що захоплює і не відпускає...

84(4ВЕЛ)
Г 28
Геддон, Марк.
    Загадковий нічний інцидент із собакою [Текст] = The Curious Incident of the Dog in the Night-Time : роман
/ Марк Геддон ; пер. [з анг.] Анастасія Рогоза. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 221, [1] с. : іл.

  П'ятнадцятирічний аутист Крістофер Бун, якому важко розуміти людські емоції і легко підкорити математичну логіку, порівнює свій мозок з комп'ютером, який відмовляється обробляти надлишок інформації і просто "зависає". За допомогою дедуктивного методу Шерлока Голмса Крістофер намагається не лише розкрити загадкове вбивство сусідського собаки, а й створити за окремими зрозумілими йому деталями власну дивовижну картину світу. І коли хлопчик, що для прогулянок малює мапи власної вулиці, відважиться на подорож до Лондона – це буде його перший крок у нове життя.

84(4УКР)
Ж 15
Жадан, Сергій Вікторович.
    Месопотамія [Текст] : [зб. оповідань і віршів]
/ Сергій Жадан. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 364, [1] с.

  "Месопотамія" за змістовним наповненням – це дев'ять прозових історій і тридцять віршів-уточнень. Усі тексти цієї книги – про одне середовище, герої переходять з історії в історію, а потім – у вірші. Філософські відступи, фантастичні образи, вишукані метафори й специфічний гумор – тут є все, що так приваблює у творах Сергія Жадана.

821(410)
Л 91
Льюїс, Клайв Стейплз.
    Небіж чаклуна [Текст]
/ Клайв Стейплз Льюїс ; пер. з англ. Вікторії Наріжної ; іл. Паулини Бейнс. – Київ : КМБУКС, 2018. – 205 с. : іл.

  Двійко дітлахів, Поллі та Дігорі, через підступ лихого чаклуна потрапили до дивовижного місця, звідки можна мандрувати іншими світами. Пригоди починаються, а це означає, що на читача чекає одвічна боротьба добра зі злом, мандрівка дивовижними світами, в існування яких віриш, знайомство з цікавими персонажами, котрі запам'ятаються на все життя. Це початок дивовижної серії книжок, відомих в усьому світі під назвою "Хроніки Нарнії".

611
А 35
Азимов, Айзек.
    Популярная анатомия: строение и функции человеческого тела [Текст]
/ Айзек Азимов ; [пер. с англ. О. Д. Сидоровой]. – Москва : Центрполиграф, 2006. – 397, [1] с. : ил.

  Айзек Азімов докладно описує будову і функції тіла людини, яку він сприймає як частку біосфери. Захоплююче розповідає про скелетний каркас, м'язи, кровоносну і травну системи, а також про серце, печінку, легені, нирки – органи, що призводять в дію і постачають енергією живий організм. Автор приділяє велику увагу ролі репродуктивних органів і шкірного покриву. Дохідливо роз'яснює складні терміни. Книга проілюстрована цікавими та наочними малюнками.

821(410)
К 98
Кэри, Эдвард.
    Заклятие дома с химерами [Текст] : роман
/ Эдвард Кэри ; [пер. с англ. Игоря Ильина, Александра Оржецкого]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2015. – 377, [1] с. : ил.

  Англія, 1875 рік. Розкішний особняк могутніх Айрмонгеров зберігає безліч таємниць. Ніхто зі сторонніх не наважується до нього навіть підійти... Клод народився і виріс в цьому дивному будинку. Юнак має унікальний талант: він здатний чути голоси речей. Якось він зустрічає юну служницю Люсі, і ця зустріч перевертає його життя. Клод дізнається, що всі предмети в будинку – зачаровані люди!
  І мама Люсі – одна з них. Заради дівчини Клод готовий піти проти сім'ї. Вони повинні зруйнувати закляття старого будинку! Але деякі таємниці краще не розкривати...

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється