КОВАЛЬ Олександр Вікторович

КОВАЛЬ Олександр Вікторович

821(438)
О-11
    ...о любви [Текст] : 10 романтических историй / Януш Леон Вишневский [и др.] ; под ред. Анны Болецкой ; [пер. с пол.: Ю. Чайников, Д. Коган]. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2012. – 220, [1] с.

  Кожна розповідь – це маленька драма про велике кохання! Він вродливий, розумний, популярний. Що може дати йому, відомому акторові, вона, дівчина з юрби? Лише кохання! Він же не зможе оминути її?..  Ніхто не знає про таємну пристрасть доброго пастора, але в нього у серці відкрита рана – слід від нерозділеного кохання до красуні селянки... Наївний юнак не зводить очей із тендітної балерини, навіть на думці не маючи, що танцівниця сама мріє про нього...

84(4ПОЛ)
В 55
Вишневский, Януш Леон.
    Повторение судьбы [Текст]
/ Я. Л. Вишневский ; [пер. с пол. Л. Цывьяна]. – Санкт-Петербург : Азбука-классика, 2008. – 317, [1] с.

  Перша книга Януша Леона Вишневського "Самотність в Мережі" стала європейським супербестселлеров. Восени 2006 року вийшла в світ екранізація роману, і за перший місяць прокату в Польщі фільм обігнав за зборами всі голлівудські новинки.
  У своєму новому романі Вишневський з властивою йому тонкістю розповідає історію двох людей – на цей раз про самовідданість й жертовність, про вибір між любов'ю і самотністю. Створюючи сучасну сімейну сагу, Вишневський залишається вірний знайомому по "Самотності в Мережі" захопленню наукою і знанням – підглядає і аналізує світ з різних перспектив в пошуках відповіді на найважливіше, з його точки зору, питання: як правильно прожити лише одного разу дане нам життя?

821(438)
В 55
Вишневский, Януш Леон.
    Между строк [Текст]
/ Януш Леон Вишневский, Малгожата Домагалик ; [пер. с пол. Ю. Чайникова, Э. Гараевой]. – Санкт-Петербург : Азбука-классика, 2010. – 250, [2] с.

  Він – популярний письменник, вона – головний редактор жіночого журналу.
  Вони знову пишуть один одному листи електронною поштою! "188 днів і ночей" їм було мало!
  Коментуючи життя за вікном, вони обговорюють масу тем, вона – як войовнича феміністка, він – як чоловік, який возвеличує жінок. У цьому діалозі двох вільних людей можуть уживатися будь-які думки – про кохання і шлюб, про зраду і вірність, про афродизіаки і алергію, про Доріс Лессінг і Габріеля Гарсіа Маркеса, про Висоцького і Марину Владі, – але незмінно панує гармонія...

84(4ПОЛ)
В 55
Вишневский, Януш Леон.
    Одиночество в Сети [Текст] : [роман]
/ Януш Леон Вишневский ; [пер. с пол. Л. Цывьяна]. – Санкт-Петербург : Азбука, 2012. – 412, [3] с.

  Один з найбільш пронизливих романів про кохання, що вийшли в Росії останнім часом. "З усього, що вічне, найкоротший термін у кохання" – такий лейтмотив європейського бестселера Я. Вишневського. Герої "Самотності в Мережі" зустрічаються в інтернет-чатах, обмінюються еротичними фантазіями, розповідають історії зі свого життя, які виявляються крутышы за будь-яку вигадку. Зустрінуться вони в Парижі, пройшовши не через одне випробування, але головним випробуванням для любові виявиться сама зустріч...
  Восени 2006 р. за цим романом – головним польським бестселером початку XXI ст. – був випущений фільм, який в перший же місяць прокату поставив рекорд касових зборів, обігнавши всі голлівудські новинки.

821(438)
В 55
Вишневский, Януш Леон.
    Любовница [Текст] : [рассказы]
/ Януш Леон Вишневский ; [пер. с пол : Л. Цывьяна, Ю. Чайникова]. – Санкт-Петербург : Азбука-классика ; Москва : АСТ, 2008. – 218, [2] с.

  Вперше російською мовою – третя книга Януша Вишневського, автора найпопулярніших бестселерів "Повторення долі" і "Самотність в Мережі" (у 2006 р. роман був екранізований, і фільм обігнав в польському прокаті всі голлівудські новинки, а також був включений до позаконкурсної програми Московського міжнародного кінофестивалю 2007 р.). Ви станете свідками шести історій кохання, які зачаровують, дізнаєтеся, що таке синдром прокляття Ундини, а своїми найпотаємнішими думками з вами поділиться Магда Геббельс в ніч після одруження Адольфа Гітлера і Єви Браун.

821(438)
В 55
Вишневский, Януш Леон.
    Интимная теория относительности [Текст] : [пер. с пол.]
/ Януш Леон Вишневский. – Москва : АСТ : Астрель, 2010. – 220, [3] с.

  Книга відомого вченого і письменника Януша Вишневського "Інтимна теорія відносності" – про відносність істини. Автор закликає нас спробувати зрозуміти іншу людину, перш ніж судити її.

821(477)
Г 58
Гоголь, Николай Васильевич.
    Тарас Бульба [Текст] : сборник
/ Н. В. Гоголь ; [предисл. и коммент. А. Журавлевой]. – Харьков : Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2009. – 397, [1] с.

  Унікальна збірка, що об'єднала першу (1835 p.), маловідому сучасному читачеві редакцію історичної епопеї "Тарас Бульба", незакінчену повість "Гетьман", містичні повісті з "Вечорів на хуторі біля Диканьки" і два розділи з малоросійської повісті "Страшний кабан".
  Історія України, живі образи сильних і сміливих людей, відданих батьківщині і готових віддати життя за її незалежність, виписано яскравими фарбами, а в картинах повсякденного життя і свят, у звичаях і марновірстві розкрито характер українського народу.
  Різнопланові на перший погляд твори поєднує пронизливе почуття любові до України, яку оспівує геніальний письменник Микола Васильович Гоголь.

821(477)
Ш 78
Шолом-Алейхем
    Тевье-молочник [Текст] ; Рассказы
/ Шолом-Алейхем ; [пер. с идиша М. А. Шамбадала]. – Киев : Київський будинок книги, 2015. – 189, [2] с.

  До книжки увійшли чудові твори класика єврейської літератури Шолом-Алейхема: повість "Тев'є-молочник", а також оповідання "Гімназія" і "Якби я був Ротшильд".
  Переплетіння сумного і смішного, легка іронія і життєві афоризми головних героїв зворушують серця і дітей, і дорослих.

84(4ФРА)
Б 91
Бурден, Франсуаза.
    Незнакомка из Пейроля [Текст] : [роман]
/ Франсуаза Бурден ; [пер. с фр. Л. Кашубы]. – Харьков : Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2007. – 334 с.

  Головна героїня роману Франсуази Бурден – чарівна француженка тридцяти двох років Паскаль Фонтанель. Вона реалізувалася як лікар, але зазнала фіаско в особистому житті. Зміни в її долі починаються після похорону матері та переїзду до Пейроля – стародавнього маєтку, що належав декільком поколінням родини Фонтанель. Із короткочасного спілкування з різними людьми Паскаль робить висновок, що до цього прізвища в окрузі ставляться з насторогою. Паскаль здивована, оскільки завжди знала, що належить до славної династії лікарів, які зробили чимало добра для місцевих жителів. Але одного разу в шухляді старого трюмо на горищі вона знаходить дивний документ і вирішує дізнатися правди...

821(477)
К 26
Карпа, Ірена Ігорівна.
    Добло і Зло [Текст]
/ Ірена Карпа. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2009. – 317, [2] с.

  Ірена Карпа, як завжди, бентежить, захоплює й зваблює читана безкомпромісністю сюжетів і правдивістю інтонації.
  В її новій книзі "Добло і Зло" під однією обкладинкою вмістилися купа смішних (і часто парадоксально повчальних) історій з дитинства, плюс повість про пригоди молодої письменниці-мандрівниці, зірки музичної сцени і телебачення на порозі значних перемін у її житті.
  Це чергова сповідь? Так!
  Це автобіографічні містифікації? Так!
  Це розсипи традиційного й актуального сленгу? Так!
  Це скарбниця фраз, що сягають рівня афоризмів? Авжеж!

821(470)
П 19
Пастернак, Борис Леонидович.
    Доктор Живаго [Текст] : [роман]
/ Борис Пастернак. – Москва : АСТ : Хранитель, 2007. – 539, [2010] с.

  Книга, удостоєна вищої з літературних нагород світу – Нобелівської премії. Книга, що дорівнює, мабуть, тільки "Улісс" Джойса, "В пошуках втраченого часу" Пруста і "Доктору Фаустусу" Манна. Реалізм, що перетікає в "реалізм містичний". Слово прозове, що набуває силу Слова високої поезії, – ось лише небагато з того, що можна сказати про роман "Доктор Живаго"...

821(470)
Г 85
Грин, Александр Степанович.
    Алые паруса [Текст] : [повести]
/ Александр Грин. – Москва : Астрель : АСТ, 2007. – 269, [1] с.

  Творчість Олександра Гріна – унікально для російської літератури. Його романтичні твори довгий час не визнавалися критикою, але завжди привертали читачів.
  Його герої – виняткові натури, які здатні робити чудеса "своїми руками" – залишаються героями і сьогоднішнього часу.
  У творах Гріна торжествує любов... Або прекрасна мрія про неї, яка надихає людину на подвиг і творчість.

821(47+57)
Г 71
Горький, Максим.
    Исповедь [Текст] ; Пьесы ; Рассказы
/ Максим Горький. – Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2010. – 364, [1] с.

  До книги увійшли кращі твори великого письменника.
  Пошуки істини і справедливості, глибина почуттів, майстерно передані класиком, і сьогодні не залишають читачів байдужими.
  У виданні представлені роман "Сповідь", п'єси "На дні", "Міщани" і розповіді, багато з яких увійшли в навчальні програми шкіл та вузів.

821(470)
Г 82
Грибоедов, Александр Сергеевич.
    Горе от ума [Текст] : комедия в четырех действиях, в стихах
/ Александр Грибоедов. – Санкт-Петербург : Азбука-классика, 2006. – 244, [2] с.

  "Лихо з розуму" – одна з перших російських комедій, подертій на прислів'я і приказки, якими досі прикрашена мова будь-якої більш-менш начитаної людини.
  "Лихо з розуму" – комедія, що дала російській літературі першу "зайву людину".
  Ця комедія з трагічним, по суті, фіналом – воістину "російська комедія" з виразним гірким осадом і нескінченним співчуттям герою.
  Видання забезпечене коментарем, а також уривками із статей А. С. Пушкіна, І. А. Гончарова і А. Григор 'єва, присвячених комедії "Лихо з розуму", що, безсумнівно, допоможе всім, хто вивчає російську словесність.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється