ДЯК Олесь

ДЯК Олесь

821(477)
П 82
    Просвітлені голоси [Текст] : антол. патріот. поезії-4 / Львів. облрада ; упоряд. Олесь Дяк. – Дрогобич : Коло, 2020. – 261 с.

  Збірник громадянської лірики "Просвітлені голоси" – це вже четверте видання поспіль, що виходить у серії "Бібліотека Премії" у форматі антології патріотичної поезії. Видання укладене за рішенням журі та редакційної колегії Львівської обласної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди. Сюди увійшли вибрані поезії переможців конкурсу 2019, 2020 років, а також кращих з-поміж фіналістів попередніх творчих змагань. Поетичні твори авторів з усіх куточків України пронизані чуттям любові до рідної землі. Епіграфом до віршів стали невмирущі слова Тараса Шевченка: "Святую правду возвістить!".
  Для широкого кола читачів.

821(477)
Д 99
Дяк, Олесь Михайлович.
    Світ на узвишші [Текст] : вірші. [Кн.] 2
/ Олесь Дяк. – Дрогобич : Коло, 2019. – 214, [1] с.

  До нової збірки Олеся Дяка "Світ на узвишші" увійшов найповніший вибір віршів малої поетичної форми, де сконцентровано чи не все найпосутніше з Олесевої поезотворчості. За Левком Різником "О. Дяк вийшов на свою власну поетику, що дає йому право вважатися одним з найкращих поетів сучасної України, головно в жанрі поетичної мініатюри". Тож читаймо, вчитуймося, співпереживаймо.
  Для широкого кола читачів.

821(477)
Д 99
Дяк, Олесь Михайлович.
    Мрія про рівновагу [Текст] : [вірші]. [Кн.] 1
/ Олесь Дяк. – Львів : Апріорі, 2016. – 167, [1] с.

  До книги Олеся Дяка "Мрія про рівновагу" увійшли вже добре відомі читачам вірші зі збірок: "Той, що летить", "Воскреси птаха", "Тягар всевидящого ока", а також – нові, що публікуються вперше.

821(477)
С 24
    Свіча під небом грозовим [Текст] : антол. патріот. поезії-2 / Львів. облрада, Нац. ун-т "Львів. політехніка" ; [упоряд. О. Дяк]. – Дрогобич : Коло, 2018. – 185 с.

  Збірник громадянської лірики "Свіча під небом грозовим" як і минулоріч виходить у серії антології патріотичної поезії. Видання укладене за рішенням журі Львівської обласної (зі всеукраїнським статусом) літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди. Сюди увійшли вибрані поезії переможців конкурсу 2017 і кращих з-поміж інших учасників попередніх творчих змагань, кредо яких – український патріотизм в літературі, зорієнтований на справжність слова.
  Для широкого кола читачів.

821(477)
Д 68
    Допоки надія, допоки мета... [Текст] : антол. патріот. поезії / [упоряд. О. Дяк]. – Дрогобич : Коло, 2017. – 223 с.

  За словами Дмитра Донцова, патріотична поезія – це "поезія громадянської відкритості голосу". А тим і жанр для поета, навіть досвідченого, ризикований. Бо в цьому жанрі поет ніби опиняється на лезі бритви: маленька похибка в слові – й може скотитися у риторику, яка нічого спільного не має з поезією; а якщо вдалося уникнути риторики у "відкритому голосі", це – великий успіх! Власне, тема потребує відкритості, щоби читач не продирався до святих понять крізь метафоричні вітії, а отримував "адреналін" відразу – від удару "ударного" слова просто в прискорене биття серця, а вже відтак приймав ідею розумом.

821(477)
Б 59
Бігун, Оксана Григорівна.
    Дві книги поезій [Текст]. Кн. 1. Відстань до кордону ; Кн. 2. Лабіринт
/ Оксана Бігун. – Львів : Сполом, 2018. – 447 с.

  Увазі читача пропонуються дві книги поезій Оксани Бігун: "Відстань до кордону" та "Лабіринт".
  Книга "Відстань до кордону" є промовою громадянки світу, яка усвідомлює географічні та внутрішні, душевні кордони та роздумує над становищем і покликанням сучасної людини.
  Книга "Лабіринт" — контемплятивна теологічно-філософська розповідь про подорож душі в лабіринті у пошуках зустрічі з Богом. Ця книга завершується однойменною драматичною поемою.
  Для широкого кола читачів.

821(477)
К 17
    Калинопис [Текст] : антол. патріот. поезії – 3 / [ідея та упоряд. О. Дяк ; передм. М. Василенка]. – Дрогобич : Коло, 2019. – 200, [2] с.

  Збірник громадянської лірики "Калинопис" як і минулоріч виходить у серії антології патріотичної поезії. Видання укладене за рішенням журі Львівської обласної (зі всеукраїнським статусом) літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди. Сюди увійшли вибрані поезії переможців конкурсу 2018 і кращих з-поміж інших учасників попередніх творчих змагань, кредо яких – український патріотизм в літературі, зорієнтований на справжність слова.
  Для широкого кола читачів.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється