Ніжинський коледж культури і мистецтв ім. М. Заньковецької

Ніжинський коледж культури і мистецтв ім. М. Заньковецької

85.13 / 73
 П 30
 Петренко, Юлія Миколаївна.
    Берегиня [Текст] : світ об'ємів, біопластика, ліплення з солоного тіста
/ Юлія Петренко. – Ніжин : Аспект-Поліграф, 2006. – 132 с.

  Книга "Берегиня: Світ об'ємів. Біопластика. Ліплення з солоного тіста" стане добрим помічником у освоєнні азів ліплення. Прочитавши її, ви познайомитеся з матеріалами для ліплення, біопластикою, способами та методами створення об'ємних форм, навчитесь прикрашати готові вироби, а при бажанні – зможете своїми руками виліпити іграшку, настінне панно чи картину-барельєф.
  Адресується дітям молодшого та середнього шкільного віку, учителям образотворчого мистецтва, вихователям дошкільних та спеціалізованих закладів, керівникам гуртків позашкільних навчальних закладів, батькам.

  85.31 / 78С
   Т 89
    Рожок, Володимир Іванович.
      Стефан Турчак [Текст]
/ Володимир Рожок ; [авт. передм. Б. Олійник]. – Київ : Либідь, 2013. – 240, [6] с.

  Книга розповідає про видатного українського диригента зі світовим ім'ям, Героя Праці, народного артиста СРСР і України, лауреата Державної премії Української РСР імені Т. Г. Шевченка, Державної премії Грузинської РСР імені 3. Паліашвілі, професора Стефана Васильовича Турчака.
  На великому документальному та ілюстративному матеріалі докладно висвітлено життєвий і творчий шлях маестро – одного з лідерів культурного простору України XX століття. Його вроджена музикальність, блискучий вишкіл, унікальний диригентський талант сприяли довершеним інтерпретаціям оперно-балетних та симфонічних творів українських, російських і зарубіжних композиторів як минулого, так і сучасності.
  Для широкого кола читачів, усіх, кого цікавить музично-театральна культура України.

796
 М 22
  Мамедов, Володимир.
    Закохані у футбол [Текст]
/ Володимир Мамедов, Людмила Єрмова. – Ніжин ; Харків : Діса плюс, 2017. – 343, [1] с.

  Відкривайте, шановний читачу, цю книжку, наче таємничу скриню. У ній, як у музейній схованці, одне на одному лежать візерункові мережені полотна. Розглядайте їх з інтересом та задоволенням. Це – історія футболу в нашому древньому місті Ніжині та історії життя у футболі людей, закоханих у нього. Це – пам'ять, спогади багатьох співрозмовників, світлини – чорно-білі та кольорові, уривки з книжок, пожовклі сторінки газетних матеріалів, архівні документи...

 377(477.51)
 К 82  
    Крізь далеч гомінку [Текст] : (нев'янучими сторінками історії) : [нарис-довідник] / [ред. і упоряд. А. Г. Шкуліпа]. – Ніжин : Аспект-Поліграф, 2008. – 254 с.

  Пропоноване видання усебічно й детально висвітлює життєвий і творчий шлях ректора Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського, доктора мистецтвознавства, професора, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України, народного артиста України, відомого державного і музично-громадського діяча, диригента, науковця, педагога, дипломата Володимира Рожка. Книгу приурочено до 70-річчя від дня його народження. В ній уперше публікуються автобіографічні спогади ювіляра – щирі й відверті, а також відгуки про нього видатних діячів мистецтва України, колег і ректорів вищих навчальних мистецьких закладів, знаних дипломатів, які представляють різнобічні грані його індивідуальності. Відтак вимальовується портрет непересічної особистості: сільський хлопець із мальовничої Чернігівщини пройшов непростий шлях до мистецьких і державних висот України.
  Видання розраховане на музикантів-професіоналів, шанувальників музично-театрального мистецтва та широке коло читачів.

78
 Р 63
  Рожок, Володимир Іванович.
    Шлях до визнання [Текст] : до 70-річчя від дня народж.
/ Володимир Рожок ; [редкол.: Л. Олійник (голова) та ін.]. – Київ : Лисенко М. М., 2016. – 330, [2] с.

  Історія Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької пройшла крізь лихолітні випробування двома російськими імперіями – царською і радянською, які були чужими для повноцінного розвитку суто української культури, а тому втрат було більше, ніж здобутків. Це підтверджує безпосередня робота над книгою. Втрачено найдорожче – імена істинних подвижників культури і мистецтва на Чернігівщині, відновити які сповна нині навряд чи і вдасться. Втрачені і традиції, без яких відчуваються прогалини в роботі.
  І все ж, це видання перше, яке претендує на всебічне охоплення того, що відбувалося в навчальному закладі на столітньому історичному зрізі.
  Книга розрахована на широке коло читачів і повинна послужити патріотичному вихованню всіх, для кого незалежність України принесла істинно український зміст.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється