УКРСИББАНК

УКРСИББАНК

821(44)
Л 43
Ле Клезіо, Ж.-М. Г.
    Ритурнель голоду [Текст] : роман
/ Жан-Марі Ле Клезіо ; [пер. з фр. Яреми  Кравця]. – Харків : Фоліо, 2011. – 219, [2] с.

  Блискучий стиліст, Жан-Марі Постав Ле Клезіо (нар. 1940 р.) опублікував понад 40 книжок, серед яких оповідання, есеї, повісті, романи, казки, переклади міфів. Його ще за життя визнано класиком французької літератури. У 2008 році Ле Клезіо було присуджено Нобелівську премію в галузі літератури. У видавництві "Фоліо" вийшов друком роман письменника "Дієґо і Фріда".
  "Ритурнель голоду" Ж.-М. Ґ. Ле Клезіо (2008) – це роман-ретроспекція, написаний "в пам'ять про дівчину, яка несамохіть стала героїнею у двадцять років". Повертаючись до драматичних розповідей своєї матері, овіяних гостротою політичної ситуації передвоєнної Франції та Франції часів окупації, письменник змальовує життя сім'ї Бренів, яка пережила усі лихоліття воєнного часу.

84(4ФРА)
Л 12
Лабро, Філіп.
    Ці люди... [Текст] : роман
/ Філіп Лабро ; [пер. з фр. Є. Кононенко]. – Київ : Нора-Друк, 2011. – 365, [1] с.

  "Ці люди" – новий роман Філіпа Лабро. Автор визнає, що назва роману свідчить про амбітність проекту, наближаючи його до "Людської комедії".
  У цій книзі найновіші реалії життя Франції і США переповідано вишуканим стилем класичного роману. У світі цих людей забагато відвертого бруду й лицемірства, але шляхетність головних героїв не дозволяє перетворити "людську комедію" на трагедію.
  У романі три головні герої – американська сирота-підліток, яка зазнала багато несправедливості у світі дорослих; метр французького телебачення, який втратив віру в порядність людей і не може змиритися з невідворотністю власного старіння; молода французька жінка, яка переживає особисту драму. Який дивний збіг обставин міг перетнути життєві шляхи цих трьох людей і допомогти їм подолати випробування долі?

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється